Ідентифіковано любителя “русского мира”, який жорстоко побив українського підлітка в Італії

Вчора в мережі появилося відео, де такий собі любитель “русского мира” “андрєй” напав в італійському містечку Феррара на неповнолітнього юнака з України. Сьогодні цього нападника вдалося ідентифікувати. Це дуже хороша новина, адже це мало б допомогти італійській поліції знайти зловмисника і притягнути до відповідальності.

Про це повідомляє телеграм-канал Molfar.

Пряма мова: 

“Вчора в мережі неслось відео, де такий собі “андрєй” напав в італійському Феррара на неповнолітнього юнака — ймовірно, українця.

Хлопець фільмував своє невдоволення присутністю росіянки на “загнівающєм западє”. Й за це отримав агресивну фізичну реакцію її чоловіка. Що не може зійти з рук якомусь “андрюхє”, “толіку” чи іншій русні.

Molfar знайшов захисника “руського міра”:Андрей Дерр-Батин (02.04.1982) Контакти: VK, olesya_derr@web.de. Місто: Хільдесхайм, Німеччина. Додатково: ймовірно, родом із Сербії” – йдеться в повідомлені.

побив українського підлітка
на фото чоловік, який ймовірно побив українського підлітка

Зазначимо, нападник не тільки побив українського підлітка, а ще й погрожував згвалтувати його маму. Сподіваємося українцям в Італії вдасться донести до місцевої поліції цю інформацію, щоб негідника притягнули до відповідальності.

Відео побиття підлітка ви можете переглянути за посиланням.