Вийшов новий сезон серіалу “Правосуддя”: як його оцінили критики

Прем’єра міні-серіалу «Правосуддя: Первісне місто» відбулася 18 липня 2023 року на американському телеканалі FX та стрімінговій платформі Hulu. Загалом у новому сезоні, заснованому на однойменній новелі-вестерні Елмора Леонарда, буде 8 серій. Головну роль запального правоохоронця знову виконав Тімоті Оліфант.

Зазначимо, що раніше оригінальний проект вісім разів номінували на премію «Еммі прайм-тайм», і серіал отримав дві з них. Перші критики вже високо оцінили новинку: на сайті-агрегаторі Rotten Tomatoes її рейтинг становив 95%.

Нову частину серіалу “Правосуддя” називають успішним поверненням улюбленого героя, якого розкривають з іншого боку. Також перші кінокритики зазначили, що вісім епізодів — ідеальна кількість, щоби не затягнути розповідь.

«Правосуддя: Первісне місто»
епізод з серіалу «Правосуддя: Первісне місто»

Події серіалу розгорнуться в місті Детройт, у який головний герой (Рейлан Гівенс) потрапляє випадково: у дорозі він вступає в конфлікт із викрадачами і жорстко повертає їх міським поліцейським. Манера затримання припала до душі судді: Рейлана змушують допомогти місцевим правоохоронцям виловити жорстокого і хитрого злочинця — Оклахомського Дикуна.

І хоча серіал заснований на книзі, а до цього вийшло шість сезонів оригінального проекту, «Первісне місто» можна дивитися без перегляду попереднього сезону. Події розгортаються у новому місті, більшість персонажів є новими і незнайомі фанатам серіалу та не пов’язані з минулими сезонами. Нові епізоди виходитимуть щовівторка, і фінал припаде на 29 серпня. Перегляд серіалу доступний на стримінговій платформі Hulu, а також Disney+.

Раніше ми писали: Місія неможлива: Розплата. Частина перша: чи варто дивитися