“Поговори зі мною” (Talk to Me) – найкращий фільм жахів 2023 року

Якщо ви шукаєте, що подивитися на ніч з фільмів з жахів, то оберіть фільм “Поговори зі мною” (Talk to Me). Це мабуть одна з найкращих картин 2023 року у цьому жанрі на момент написання статті.

“Поговори зі мною” офіційно вийшов у прокаті в США 28 липня 2023 року, і це вже найвищий рейтинг жахів 2023 року.

Фільм “Поговори зі мною” зрежисирували Денні та Майкл Філіппу, а головні ролі зіграли Софі Уайлд, Александра Дженсен, Джо Берд, Отіс Дханджі та Міранда Отто. Тема фільму зосереджена навколо групи друзів, які дізнаються, як викликати духів за допомогою забальзамованої руки. Вони «захоплюються новим захопленням», але потім один із них робить крок занадто далеко, випадково відкриваючи двері у світ духів.

Як повідомили у LADbible, “Поговори зі мною” отримав неймовірну оцінку критиків на 95% у Rotten Tomatoes, що робить його найкращим рейтингом жахів 2023 року.

Поговори зі мною
уривок з фільму Поговори зі мною

Кевін Магер з Times написав:

“Позаяк справжні зірки фільму, це брати Філіппу, які демонструють рівень контролю та кінограмотності, що навряд чи було помітно з їхньої хаотичної роботи на YouTube”

Тім Робі з The Telegraph пише:

“Фільм привертає вашу увагу з запалом, але також має бачення: він вважає дивним не смертельну небезпеку, а те, що чекає по той бік”.

Раніше ми писали: Серіал “Спецназ: Левиця” – чи варто дивитися