“Душу розриває від болю”: DZIDZIO відреагував на смерть двох юних співачок, яких вбили росіяни в Запоріжжі

Український артист Михайло Хома, відомий під псевдонімом DZIDZIO, висловив свою реакцію на трагічну подію, що сталася 9 серпня в Запоріжжі.

У попередній вечір російські окупанти влаштували ракетний обстріл Запоріжжя, спрямовуючи свій удар на церкву та супермаркет. Ця трагедія призвела до загибелі щонайменше 3 людей, а 9 осіб отримали травми різної ступені важкості, передає “Це моя Україна“.

Саме в цей день на вулицях Запоріжжя виступали молоді музикантки – Світлана Сємєйкіна та Христина Спіцина. Але через годину після їхнього виступу російські окупанти атакували місто і позбавили життя цих дівчат. За офіційною інформацією від МВС, одна з дівчат загинула на місці обстрілу минулого дня, їй було 19 років. Друга дівчина, якій виповнилося 21 рік, померла сьогодні вранці в реанімаційному відділенні місцевої лікарні.

На своїй сторінці в Instagram DZIDZIO опублікував відео виступу дівчат, яке було зняте за годину до того, як російські окупанти запустили ракети і позбавили життя цих юних красунь. На відео вони виконують популярний хіт DZIDZIO “Я і Сара”.

“Господи, ще вчора вони разом співали та грали для людей, а сьогодні нікого з них немає. Російська ракета нещадно забрала їхній голос, їхнє життя і водночас частинку душі кожного з нас. Дівчат звали Світлана Сємєйкіна та Крістіна Спіцина. 19 років та 21 рік. Душу розриває від болю”, – написав Михайло Хома на своїй сторінці у соцмережі.

Слід відзначити, що Світлана Сємєйкіна та Христина Спіцина залишаться в пам’яті людей як натхненні та завжди усміхнені дівчата. Вони завжди радували своїх прихильників виступами на святкових подіях в Запоріжжі, даруючи всім позитивний настрій. Спочатку Христина виступала сольно, а Світлана була членом гурту “Діамант”. Пізніше музикантки об’єднали свої зусилля у дуеті “Similar girls” та стали частинами кавер-гурту “Gems”.

Останнє відео виступу дівчат: