“Копія тата”: Тіна Кароль розкрила знімки зі 14-річним сином Веніаміном (ФОТО)

Українська співачка Тіна Кароль поділилася рідкісними фотографіями свого 14-річного сина Веніаміна, який вражаюче нагадує її покійного чоловіка Євгена Огіра. Через відчутну схожість хлопчика з батьком, ці знімки несуть особливий зміст для співачки, яка також звернулася до пам’яті свого чоловіка.

Тіна Кароль з сином
на фото Тіна Кароль з сином

Правда, 14 серпня міг би стати святом в родині артистки, адже в цей день Євгену Огіру виповнилося б 43 роки. Проте вже з 2013 року його серед нас немає. Віддавши належну шану пам’яті Євгена Огіра, Тіна Кароль опублікувала спільне фото зі своїм 14-річним сином у своєму Instagram. На знімках чітко видно подібність Веніаміна до його батька, не лише зовні, а й у деяких рисах поведінки. Співачка поділилася, що хлопець спадкував жартівливий настрій свого батька, а її, так само, як і раніше часто смішать його жарти.

“Ми 10 років, усвідомлення цього неможливе, слідуємо за твоєю зіркою. Ти бився за життя відчайдушно у всіх на очах, у моїх руках. Ми любимо тебе, наш тато. Ми йдемо далі, як ти й просив, але не повз, а з тобою, в нашій пам’яті і серці. Дивись, він дуже схожий на тебе, розігрує мене так само як і ти, а я вірю всім вашим жартам. Цей день – день твого духу та мудрості. Прикладом бути неможливо, а орієнтиром можна. Назавжди разом”, – ніжно звертається до покійного чоловіка Тіна Кароль.

Цікаво, що Тіна Кароль відтворила архівне фото, на якому Євген Огір позував, склавши руки, а вона ніжно доторкалася до його плеча. На цей раз Тіна зробила аналогічний кадр, але разом з Веніаміном:

Тіна Кароль з сином

Важливо згадати, що Євген Огір покинув цей світ 28 квітня 2013 року, в нього була онкологія. Вони разом з Тіною Кароль виховували спільного сина, який народився 18 листопада 2008 року. З кожним роком Веніамін стає все більше схожим на свого батька, що неодмінно викликає сильні почуття у матері.