“Тільки недавно створив сім’ю”: сьогодні в Луцьку російська ракета вбила 27-річного Дмитра

Сьогодні, 15 серпня 2023 року російські ракети вбили трьох працівників шведського заводу із виробництва підшипників SKF у Луцьку. Ще троє потерпілих перебуває у медичному закладі.

Один із загиблих – 27-річний житель міста Луцьк Дмитро Сорочук. Інформацію про загибель Дмитра у соцмережі поширили його знайомі. Сестра Дмитра Юлія Королюк підтвердила це у коментарі місцевому виданню ВолиньPost.

На заводі 27-річний Дмитро працював вже тривалий час. Менше року тому він створив власну сім’ю, одружився з коханою дівчиною Марією.

“Біль невимовний. Важко осягнути і повірити у те, що сталося. Немає такого покарання, яке було б достатнім для тих, хто це зробив. Словами важко й передати, настільки доброю людиною був мій брат. Таких – одиниці”, – говорить сестра Дмитра.

Зазначимо, зранку 15 серпня російські окупанти здійснили ракетний обстріл міста Луцька. Російські ракети поцілили по території одного з промислових підприємств. Унаслідок обстрілу загинуло троє працівників – чоловіки 27, 52 та 55 років, всі вони мешканці Луцька. Ще трьох людей було госпіталізовано.

Фото з місця трагедії у Луцьку:

Луцьку