Головна акторка “Барбі” Марго Роббі отримає за зйомки у фільмі 50 млн. дол.

Декілька джерел видання Variety, знайомих з контрактом Марго Роббі, розповіли, що актриса отримає за “Барбі” близько 50 млн доларів. Актриса виконала у стрічці головну роль, а також виступила продюсером.

Така значна виплата належить Марго Роббі за рахунок зборів “Барбі” у світовому прокаті та інших бонусів, прописаних у контракті. Нагадаємо, що на даний момент стрічка Грети Гервіг зібрала по світу більше 1.18 млрд доларів при бюджеті в 100-145 млн. Бонусні виплати також належать і режисеру.

Марго Роббі
на фото Марго Роббі

Зараз “Барбі” Грети Гервіг став другим серед найкасовіших фільмів Warner Bros., поступаючись лише картині “Гаррі Поттер та Дари Смерті. Частина 2”. Робота Гервіг також є найкасовішим фільмом, знятим жінкою-режисером. Раніше лідером був “Холодне серце 2”.

Збори інших фільмів станом на 14 серпня 2023 року:

  • Байопік “Опенгеймер” Крістофера Нолана також приносить хороший дохід. Збори фільму досягли вже $649 млн, і є всі шанси, що врешті-решт стрічка візьме свій мільярд. З огляду на те, з яким конкурентом доводиться боротися, результат вражає.
  • Дивну витримку показує і бойовик “Мег 2” з Джейсоном Стейтемом у головній ролі. Фільм за вікенд заробив $56.4 млн і довів збори до $257 млн при бюджеті в $129 млн. З такими показниками можна не сумніватися, що Стейтем і надалі продовжуватиме знищувати мегалодонів у промислових масштабах.
  • А ось нові Черепашки-ніндзя: Погром мутантів від Сета Рогена поки що показують досить скромні результати. За підсумками другого тижня прокату мультфільм зібрав $94.7 млн при бюджеті $70 млн. Стрічка цілком може окупитися, але овеликим успіхом тут і не пахне.
  • Хорор “Остання подорож Деметра” стартував у США з $6.5 млн. В інших країнах стрічка поки не вийшла.
  • Комедія “Особняк з привидами” з Розаріо Доусон, Оуеном Вілсоном і Денні ДеВіто зібрала в США $5.6 млн, довівши за три тижні касу до $75.5 млн. Це насправді поганий результат для фільму з бюджетом у $150 млн.
  • Хорор “Поговори зі мною” заробив $5.1 млн і довів загальні збори до $36.5 млн при бюджеті – $4.5 млн.
  • Заснована на реальних подіях драма “Звуки свободи” додала $4.8 млн і довела касу до $172.8 млн при бюджеті $14.5 млн. Фільм при цьому ще не вийшов за межами США.
  • Перша частина бойовика “Місія неможлива. Розплата” з Томом Крузом у головній ролі додала $4.6 млн. У скарбничці у блокбастера $522.5 млн при бюджеті $290 млн.
  • Пригодницький бойовик “Індіана Джонс і циферблат долі” з Харрісоном Фордом у головній ролі зібрав $900 тис у США і довів касу до $370.7 млн. Якщо врахувати, що один тільки виробничий бюджет становив $329 млн, то картину можна вважати вельми невдалою.