Тіло знайшли на коліях: військовий загинув, повертаючись додому з фронту

У квітні 2023 року 22-річний Олександр Коблюк, військовослужбовець з Рівненщини, загинув під час відпустки. Його тіло знайшли на залізничних коліях у Кіровоградській області. Причина смерті невідома, але його мати, Любов Коблюк, вважає, що він був убитий.

Пані Коблюк розповіла журналістам видання Рівне медіа, що її син був чудовим хлопцем, який любив свою країну і був готовий захищати її. Він служив у армії з початку повномаштабного вторгнення росії і був кілька разів поранений. У квітні 2023 року він пішов у відпустку, щоб відвідати свою родину.

13 квітня пані Коблюк отримала дзвінок від поліції, яка повідомила їй про смерть її сина. Його тіло знайшли на залізничних коліях у Кіровоградській області.

Причина смерті Олександра Коблюка невідома. Поліція вважає, що він міг випасти з потяга, але пані Коблюк вважає, що він був убитий. Вона каже, що на тілі її сина були знайдені синці та подряпини, які не могли бути отримані в результаті падіння з потяга.

Він був побитий дуже. Ми його ховали відкритим, хоч нам казали не відкривати тіло. Воно було дуже побите. Чи душили його, чи що – нам не сказали. Не було інформації, що це саме побої. Вони вказали, що він так міг побитися, бо випав з потяга”, – каже мешканка Дубенщини.

Пані Коблюк вимагає, щоб поліція розслідувала смерть її сина як вбивство. Вона каже, що не буде спокійна, поки не знайде відповіді на питання про те, що сталося з її сином.

Журналісти  видання “Рівне Медіа” звернулися із запитом щодо даної справи до Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони та очікують відповіді.