Чому саме Тернопіль одне з найбезпечніших міст України

Уже понад рік в Україні триває повномасштабна війна. За цей час чимало людей залишилось без даху над головою, кілька десятків тисяч були змушені тікати від постійних обстрілів. Хтось їхав за кордон, хтось – на захід України, обираючи безпечніші міста. 

Як показують новини Тернополя та офіційні звіти штабів, саме Тернопіль – одне з найбезпечніших міст Західної України. Тому не дивно, що сюди тимчасово переїхало кілька десяток тисяч біженців. Комусь місто сподобалося настільки, що люди планують залишатися тут навіть після війни. 

Чому саме Тернопіль для життя?

Як уже зазначалося, саме Тернопіль входить в трійку найбезпечніших міст для життя під час війни. Цей показник визначається загальною кількістю обстрілів, які завдавалися по місту. Саме тому сюди й досі приїздять біженці із регіонів, де ведуться бойові дії. 

І це не дивно. Адже, крім своєї безпеки, Тернопіль може похвалитися наступним: 

  1. Компактністю. Попри немалі розміри, Тернопіль доволі зручний, адже все знаходиться буквально «під рукою». 
  2. Інфраструктурою. Місто привабливе як для туристів, так і для мешканців. 
  3. Логістикою. Тернопіль «зручно» розташований на Західній Україні, а тому немає проблеми, аби звідси добратися в будь-який інший обласний центр (чи районний). Що стосується внутрішньоміської логістики, тут є чимало маршрутів громадського транспорту, які дозволяють легко та швидко доїхати в будь-який куточок міста. 
  4. Мобільністю. На відміну від інших міст України, саме Тернопіль має зручний додаток е-Тернопіль, в якому можна знаходити важливу інформацію геть про все та навіть оформляти деякі документи. Також у місті є електронний проїзний квиток з безготівковою оплатою та можливою вільною зміною транспорту впродовж 30 хвилин після оплати проїзного квитка. 
  5. Красою. Тернопіль – справжня перлина Західної України. Лише в самому місті та в радіусі 30 км від обласного центру є понад 250 локацій, які здивують красою навіть найзатятішого мандрівника. 

Де шукати житло?

Якщо ви таки вирішили пожити в Тернополі, найкраще шукати житло через спеціалізовані фірми, які точно гарантують безпеку та результат. 

Ще один варіант – профільні групи в соціальних мережах. Проте, в такому випадку слід бути обережним, оскільки можна натрапити на шахраїв!

Як бачимо, саме Тернопіль в час війни є одним з найбезпечніших міст України. Ба більше, це також й одне з найкрасивіших міст нашої Неньки. Тому не дивно, що саме сюди переїхало кілька тисяч біженців.