На кордоні з Польщею врятували 5-річного українця, який ледь не помер через пасок безпеки

На польському кордоні прикордонники врятували 5-річного хлопчика з України, який заплутався у ремені безпеки. Про це повідомляють на сторінках видання wprost.pl, передає “Це моя Україна“.

Інцидент трапився на пункті пропуску “Корчова”. Жінка, яка є громадянкою України, яка в’їжджала до Польщі, звернулася до прикордонників із проханням допомогти її синові.

Виявилося, що 5-річний хлопчик, який подорожував разом із матір’ю, вирішив погратися з ременем безпеки, обмотавши його навколо своєї шиї. Незважаючи на спроби матері, вона не могла самостійно розімкнути цей ремінь безпеки. На щастя на допомогу вчасно прийшли польські прикордонники:

Прикордонники діяли негайно та відповідально. Щоб швидко звільнити задихаючогося хлопчика, вони прийняли рішучі заходи та перерізали ремені безпеки”, – розповіли польські прикордонники.

Як інформується, через деякий час мати видихнула з полегшенням, побачивши, що її 5-річний син врятований з автоізоляції. Після надання необхідної медичної допомоги, сім’я змогла продовжити свій шлях.

Раніше ми писали: Біля вокзалу у Мілані численна банда порізала 19-річного українця