Фільм “Синій Жук” (2023): критики оцінили фільм та залишили відгуки

Перші відгуки про фільм “Синій Жук” (2023) вже з’явилися і публіка в захваті від нового супергеройського блокбастера DC.

Новий фільм DC розповідає історію Хайме Рейєса, який стає супергероєм – Синім Жуком. Повернувшись до рідного міста Пальмера після університету, він стає хостом для стародавнього інопланетного артефакту Скарабей, наділяючи його потужним броньованим екзоскелетом. І, природно, незабаром у місті з’являються суперлиходії.

Фільм чудово гарний і унікальний, привносячи в жанр супергероїв потрібну різноманітність! Окремо хочеться виділити саундтрек у стилі Tangerine Dream.

Кінокомікс «Синій жук» заслужив теплі відгуки критиків, які оцінили його на порядок вище за останні фільми DC.

На популярному сайті-агрегаторі Rotten Tomatoes у «Синього жука» 82% позитивних відгуків на основі 79 рецензій. За цим показником стрічка обійшла такі проекти як «Флеш» (64% позитивних відгуків), «Шаза! Лють богів» (49%) і «Чорний Адам» (38%).

Стрічку також хвалять за «бадьорість» та «зухвалість», а також за душевність.

фільм Синій Жук
фільм “Синій Жук”

Інші відгуки на фільм “Синій Жук” від кінокритиків

“З радістю повідомляю, що “Синій Жук” Анхеля Мануеля Сото – це чудове кіно! Це не лише чудова вистава Хайме Рейєса, а й данина поваги до латиноамериканської культури, в центрі якої – сім’я”кінокритик Фіко Кангьяно.

“DC могла б краще рекламувати “Синього Жука”. Це весела, емоційна історія про сім’ю. Холо Марідуенья ідеально вписався у роль Хайме Рейєса. Хорхе Лопес та Бруна Маркезін теж виділяються. Я дуже радію, що Синій Жук став першим героєм DCU”BigScreenLeaks.

“Великий успіх для DC! Харизматичне виконання впевнено завойовує увагу глядачів у цій щирій історії про сім’ю, спадщину та призначення. Свіжий та зворушливий погляд на історію походження героя!”письменник Гріффін Шіллер.

“Синій Жук вразив мене набагато більше, ніж я очікувала. Він створює атмосферу “Залізної Людини” і пропонує щиру і зворушливу історію про сім’ю та моральні цінності. Сьюзен Сарандон – лиходійка з коміксу, про яку я навіть не підозрювала. Хорхе Лопес просто кумедний!”критик Тесса Сміт.

“Синій Жук загалом вражає. Деякі моменти здаються занадто дурними або дитячими для мене, але багато змусило мене голосно сміятися (спасибі, Хорхе Лопес!). Практичний костюм – просто вогонь. Подання латиноамериканців чудове. Мені сподобалися акценти на сімейні цінності та якісні екшн-сцени. Загалом було весело”журналіст і подкастер Брендон Девіс.

“Синій Жук виділяється на тлі попередніх релізів DC, і це переважно завдяки латиноамериканському колориту, будемо чесними. Фільм смішний, емоційний, а екшн-сцени з Жуком чудові! Акторський склад чудовий, але особливо блиснули Марідуенья та Лопес. З нетерпінням чекаю на продовження! Вітаю, Анхель Мануель Сото!”критик Генезіс О’Нілл.

Додамо, що “Синій Жук” виходить у прокат 18 серпня 2023 року і буде першою картиною у новій кінематографічній лінійці DC.

Раніше ми писали: Головна акторка “Барбі” Марго Роббі отримає за зйомки у фільмі 50 млн. дол.