У Туреччині закликали розібратися з росіянами, що «понаїхали»

У Туреччині закликали розібратися з росіянами, які незаконно здають будинки на курортах своїм співвітчизникам. У «зоні ризику» майже всі курорти, зокрема Анталія, Бурса та Аланья.

Як повідомляє видання DIP з посиланням на заяву голови Торгової палати, Союзу палат торговців і ремісників Анталії (AESOB) Адліхан Дере, росіяни змогли отримати громадянство в обмін на інвестиції у розмірі 250 тисяч доларів. Це призвело до збільшення цін на нерухомість у Анталії, а також до того, що росіяни стали активно здавати свої будинки в оренду іншим росіянам.

«Вони заробляють нечесні гроші, здаючи в оренду будинок, який вони купили, щоб неофіційно отримати громадянство», – заявив турецький експерт. У результаті вже помітна серйозна різниця між кількістю туристів, які в’їжджають до Анталії з аеропорту, та кількістю туристів, які мешкають у готелях.

Турецькі готельєри обурені ситуацією і вимагають від уряду розібратися з незаконною здачею в оренду будинків іноземцями. Вони заявляють, що це негативно впливає на турецьку економіку і позбавляє їх доходів.

Уряд Туреччини поки що не відреагував на ці звернення. Однак, є шанс, що уряд прийме заходи щодо регулювання ринку нерухомості і боротьби з незаконною здачею в оренду будинків іноземцями.

Наслідки зростання цін на нерухомість

Зростання цін на нерухомість у Туреччині має ряд негативних наслідків. По-перше, це ускладнює доступ до житла для місцевих жителів. По-друге, це призвело до зростання числа бездомних. По-третє, це негативно впливає на економіку країни, оскільки зменшує кількість туристів, які приїжджають до Туреччини.