“Власним тілом прикрив побратимів”: сьогодні Львів попрощається із захисником Андрієм Онішком

Сьогодні 17 серпня 2023 року, Львів попрощається з військовослужбовцем Андрієм Онішком, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Як повідомляє Львівська міська рада, чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання з Андрієм Онішком на площі Ринок. Поховають військового на Личаківському кладовищі.

Що відомо про Героя

Андрій Онішко («Вікінг») (12.03.1981-13.08.2023) народився у місті Донецьк.

Навчався у Донецькій загальноосвітній школі I-III ступенів №25 Донецької міської ради Донецької області. Здобув освіту у Донецькому державному університеті внутрішніх справ. Під час навчання пройшов спеціальну підготовку на військовій кафедрі. Завжди відчував себе воїном та борцем за справедливість.

Впродовж свого життя спробував багато професій: був оперативним працівником тодішньої міліції, приватним підприємцем, IT-спеціалістом та ін. Протягом останнього періоду працював маркетинговим директором IT-компанії «Esfirum».

Із початком повномасштабного вторгнення росії разом із сім’єю переїхав до Львова. Активно займався бодібілдингом та пауерліфтингом, був кандидатом у майстри спорту України, брав участь у численних національних та міжнародних змаганнях.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Героя.

Раніше ми писали: на кордоні з Польщею врятували 5-річного українця, який ледь не помер через пасок безпеки