“Душа не йме віри, мозок відмовляється сприймати страшну звістку”: 13 вересня на Донеччині обірвалося життя молодого воїна з Хмельниччини

Ще одна сумна звістка прийшла на Хмельниччину. 13 вересня 2023 року на Донеччині внаслідок мінометного обстрілу загинув 33-річний командир 3 аеромобільного відділення 1 аеромобільного взводу 1 аеромобільної роти 1 аеромобільного батальйону Борисюк Юрій.

Про це повідомляє Судилківська сільська рада.

“ЗАГИНУВ, ЗАХИЩАЮЧИ УКРАЇНУ
Душа не йме віри, мозок відмовляється сприймати страшну звістку, кров закипає в судинах…Шановна громадо, маємо знову трагічну новину з фронту: стало відомо, що у російсько-українській війні загинув наш земляк, житель села Серединці БОРИСЮК ЮРІЙ ІВАНОВИЧ, 1990 року народження.
Юрій Іванович – командир 3 аеромобільного відділення 1 аеромобільного взводу 1 аеромобільної роти 1 аеромобільного батальйону однієї з військових частин, солдат. Юрій призваний на військову службу в кінці червня 2023 року Рівненським РТЦК та СП. Вірний військовій присязі син України мужньо захищав рідну землю від ненависного російського агресора. У бою за Україну, за її свободу і незалежність , за мир в Україні віддав найдорожче – своє життя. Загинув воїн-захисник 13 вересня 2023 року внаслідок мінометного обстрілу противником в районі одного з населених пунктів на Донеччині.
ПРОЩАННЯ з БОРИСЮКОМ Ю.І. та чин похорону відбудуться 20 вересня 2023 року у с. Серединці:
– з 12.30 год – у рідній домівці по вул.Підлісній, 13;
– з 13.00 год – у Свято-Покровській церкві.
Прохання до мешканців громади провести Захисника України до місця останнього спочинку, створивши живий коридор Шани від будинку до храму та кладовища.
Вічна памʼять і шана Герою України…Щирі співчуття рідним…” – йдеться в повідомленні.