Франція в терміновому порядку відправляє війська на кордон із Італією: причина

Потік нелегальних мігрантів, які прямують до Європи через Італію тільки посилюється. Франція в терміновому порядку направить війська на кордон із Італією через приплив мігрантів на острів Лампедуза. Про це повідомляє радіостанція Europe 1.

«DGSI (служба зовнішньої розвідки Франції) направить у кантон Ментон (порт і комуна на південному сході Франції на Лазуровому узбережжі неподалік міста Ніцци) співробітників для опитування заарештованих на кордоні нелегальних мігрантів для виявлення підозрюваних у тероризмі», –  повідомляє радіостанція.

Париж також вирішив направити дрони для спостереження за кордоном і розмістити чотири мобільні підрозділи в Приморських Альпах.

Крім того, Франція подвоїть контингент поліцейських через збільшення кількості затримань нелегальних мігрантів. Вони братимуть участь у антитерористичній операції Sentinelle.

Раніше прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні звернулася до Євросоюзу із проханням допомогти знизити потік мігрантів. Мелоні також запросила голову Європейської комісії Урсулу фон дер Ляйєн відвідати італійський острів Лампедуза, щоб стати свідком надзвичайної ситуації, що розгортається на тлі прибуття тисяч мігрантів на човнах із Північної Африки.

Читайте також: “Її талант підкорив цілий світ”: 12-річна українка – у Книзі рекордів Гіннеса