“Йому було тільки 23 роки”: 7 жовтня у бою з окупантами загинув командир бойової машини Олександр Квачевський

Знову сумна звістка з передової покрила горем наші серця. 7 жовтня 2023 року на околиці села Площанка Сватівського району Луганської області загинув 23-річний воїн Олександр Квачевський.

Про це повідомляють на офіційній сторінці АрселорМіттал Кривий Ріг, де раніше працював хлопець, передає “Це моя Україна“.

“В «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олександр працював помічником машиніста тепловоза у залізничному цеху № 2. Після строкової служби у збройних силах України Олександр прийшов працювати до цеху. Він знайомився із специфікою залізничної справи, опановував техніку, засвідчив себе як гарний товариш та спеціаліст, хлопець був здібний.

Та повноцінно попрацювати йому не вдалося. У квітні поточного року під час призову він без вагань пішов захищати рідну землю від загарбників, – сказав Дмитро Колесник, начальник ЗЦ № 2.

На війні Олександр був командиром бойової машини – командиром механізованого батальйону, проявляв стійкість та мужність. Герой загинув у боях за визволення Луганської області. Йому назавжди залишиться 23 роки. Вічна пам’ять нашому колезі!” – йдеться в дописі.

Олександр Квачевський
на фото Олександр Квачевський