“Обдирає як липку”: Сумська жорстко припечатала Кондратюка через те, що він забирає левову частину зарплати військового

Відома артистка Ольга Сумська висловила свою думку про музичного продюсера, який, на її погляд, абсолютно несправедливо “обдирає” військового Віталіка Козловського.

Зазначимо, що український співак Віталій Козловський до 2012 року був підопічним музичного продюсера Ігоря Кондратюка. Коли артист розірвав з шоуменом зв’язок, виявилося, що Віталій залишився з великим боргом перед ним – сума налічує сотні тисяч доларів.

Вже майже 12 років триває сварка між Козловським і Кондратюком. Не вщухла вона і під час повномасштабної війни, навіть незважаючи на те, що Козловський зараз захищає країну зі зброєю в руках.

Продюсер і аранжувальник Вадим Лисиця раніше розповів, що співак змушений віддавати Кондратюку більшу частину своєї військової зарплати. Кондратюк назвав Лисицю не дуже розумним за те, що той оприлюднив цю інформацію.

Але ця історія знайшла відгук у масах. Засуджує Ігоря Кондратюка за те, що він відбирає гроші у підопічного, який зараз віддає свій борг батьківщині, і близька подруга Козловського – українська акторка Ольга Сумська.

Сумська висловила обурення діям Кондратюка

“Яка ж страшна ганьба. Стягувати останні гроші з воїна Національної гвардії, знаного співака, волонтера під час війни. Кондратюк давно перейшов межу в цій темі! Думали, хоча б у цей страшний час прийде до тями й зупиниться, але ні. Продовжує ганьбитися! Чи не стануть ці гроші, які він забирає у військового, поперек горла?” – пише Ольга Сумська.