Врятував двох побратимів, а сам загинув: на Київщині у день народження поховали хороброго Героя

Ще одна сумна звістка прийшла до нас. На фронті загинув мешканець Обухова Олег Спасиба, він кілька днів не дожив свого 34-річчя. Героя поховали на Київщині у день його народження.

Про загибель героя повідомляється на сторінці Обухівської міської ради, передає “Це моя Україна“.

Його проводили в останню путь у день його народження – 22 жовтня. У воїна залишився маленький син, дружина, мама та брат.

Олег Спасиба з серпня 2019 року служив у Державній кримінально-виконавчій службі України у “Київському слідчому ізоляторі”. Під час служби був нагороджений нагородами за сумлінне та якісне виконання своїх службових обов’язків, а також за мужність та самовідданість.

16 липня 2022 року він добровольцем вступив до лав ЗСУ. Під час служби отримав посаду командира відділення легендарних “Вовків Да Вінчі” 67 ОМБр 27 стрілецького батальйону 3-ї роти.

“17 жовтня під час виконання бойового завдання він загинув як справжній герой, врятував життя двох побратимів у районі населеного пункту Ямпіль Донецької області. Він пішов із життя, але в серцях рідних, друзів та знайомих Олег залишиться мужнім, хоробрим, відважним патріотом своєї країни“, — йдеться в повідомленні.

на Київщині
на Київщині в останню путь провели Олега Спасиба