“Тіло знайшли в річці”: в Італії трагічно загинув юний українець

Тіло Івана, зниклого безвісти 16-річного хлопця, знайдено під мостом річки Бренти в Італії. Відчайдушні зусилля родини та влади знайти його закінчилися трагічно, оскільки обставини його смерті огорнуті таємницю.

Про це повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на місцеві ЗМІ.

Водолази Віченци впізнали Івана біля другого залізничного мосту, витягли його та передали судовим органам. 

Іван був зник у п’ятницю, 20 жовтня, і з часом зростав страх, що могло статися щось серйозне. Таємниця, що оточує його зникнення, активізувала пошуки, сім’я зверталася з відчайдушними закликами через соціальні мережі в Італії до всіх небайдужих, ділячись фотографіями молодого юнака в надії отримати корисну інформацію, яка могла б допомогти його знайти.

З ранку суботи карабінери, пожежники та цивільна оборона почали пошуки на суші та каналах. Незважаючи на відчайдушні зусилля, пошуки закінчилися трагічно виявленням тіла Івана під мостом через Бренту.

Суспільство, однокласники та друзі Івана приголомшені цією новиною. Зараз справа Івана перебуває у компетентних органах, які працюють над з’ясуванням обставин, що призвели до його смерті. Жодна гіпотеза не була виключена, і триває розслідування, щоб пролити світло на цю трагічну подію.