“Він тільки почав почав жити, йому було всього 21…”: під час мінометного обстрілу на Луганщині загинув молодий Герой з Полтавщини

Сумна звістка прийшла з фронту. Загинув 21-річний Герой Ошурка Едуарда. Військовий загинув під час мінометного обстрілу на Луганщині.

Про це повідомляє Віталій Колісніченко, передає “Це моя Україна“.

“Жорстока війна забрала ще одне молоде життя. Сьогодні стало відомо про загибель нашого земляка із села Почаївка Ошурка Едуарда Андрійовича, який загинув отримавши поранення не сумісне з життям під час штурмових дій та мінометного обстрілу підрозділами збройних сил рф поблизу селища Білогорівка Луганської області.
Народився Едуард Ошурко 13 лютого 2002 року в с.Почаївка Лубенського району Полтавської області. Середню освіту здобув у Почаївській загальноосвітній школі, де навчався з 2008 по 2019 рік. Під час навчання в школі Едуард був здібним учнем, активним у громадській суспільно-корисній роботі, був доброзичливим, мав добрі відносини з учнями школи, любив займатися спортом – грав у футбол, завжди міг прийти на допомогу. Після закінчення школи вступив до Київського національного інституту біоресурсів та природокористування.
Після закінчення вишу, влітку 2023 року пішов на захист рідної Батьківщини, вступивши добровольцем в ряди Збройних Сил України.
Едуард був хорошим другом та братом, люблячим сином, материною надією та батьковою опорою. Був…
Страшна ціна війни… Непоправна втрата для всіх нас…
Розділяємо біль скорботи та приносимо щирі співчуття родині й близьким полеглого Героя! Вічна, світла пам’ять…
Дату і час прощання з Героєм повідомлю пізніше, коли буде додаткова інформація” – -зазначається в дописі.