Як правильно вибрати термоковдру “space blanket”

Зараз в Україні все більшою популярністю серед населення користуються термоковдри типу “space blanket”. Адже цей універсальний виріб використовують українські військові, рятувальники, туристи та навіть звичайні громадяни, коли при відключенні електроенергії та опалення потрібно зігрітися. Таке термоодеяло купить можна в інтернет-магазині спорядження Alp, тут пропонують дуже якісні різновиди цього товару. В цій статті ми розкажемо про особливості ізотермічних ковдр “space blanket” та як правильно їх вибирати.

Особливості ізотермічних ковдр space blanket

Загалом, ізотермічні ковдри space blanket є легкими, компактними та портативними ковдрами, які використовуються для збереження тепла. Вони виготовляються з фольги, яка має високу теплоізоляційну здатність.

Ось основні особливості ізотермічних ковдр:

 • Легкість і компактність: ізотермічні ковдри space blanket дуже легкі і компактні, що дозволяє легко їх транспортувати. Вони займають мало місця в рюкзаку або багажі.
 • Висока теплоізоляційна здатність: ізотермічні ковдри виготовляються з фольги, яка має високу теплоізоляційну здатність. Вони допомагають утримувати тепло тіла, що робить їх незамінними в холодну погоду.
 • Універсальність: ізотермічні ковдри space blanket можна використовувати в різних цілях. Вони можуть застосовуватися для збереження тепла в холодну погоду, захисту від вітру та дощу, а також для надання першої допомоги при переохолодженні.

Ізотермічні ковдри space blanket мають широкий спектр застосування. Вони можуть використовуватися в наступних випадках:

 • У походах і туризмі: ізотермічні ковдри можуть використовуватися для збереження тепла в холодну погоду, а також для захисту від вітру та дощу.
 • У екстремальних ситуаціях: ізотермічні ковдри space blanket можуть використовуватися для надання першої допомоги при переохолодженні. Вони також можуть використовуватися для захисту від холоду в разі аварії або стихійного лиха. Ці термоковдри також часто використовують в ЗСУ і вони вже врятували не одне життя.
 • В побуті: ізотермічні ковдри можуть використовуватися для збереження тепла в холодну погоду, а також для захисту від вітру та дощу. Вони також можуть використовуватися для розігріву автомобіля взимку.

Ізотермічні ковдри є недорогим і ефективним способом збереження тепла. Вони можуть стати незамінним помічником у багатьох ситуаціях.

Додаткові переваги ізотермічних ковдр space blanket:

 • Водонепроникність: ізотермічні ковдри space blanket, як правило, водонепроникні, що робить їх незамінними в дощову погоду.
 • Протистояння вітру: ізотермічні ковдри добре протистоять вітру, що робить їх незамінними в вітряну погоду.
 • Легке очищення: ізотермічні ковдри легко чистити. Їх можна прати в пральній машині або мити вручну.

термоодеяло space blanket

Як правильно вибрати ізотермічну ковдру (термоодеяло) space blanket

При виборі ізотермічної ковдри space blanket слід враховувати в першу чергу зверніть увагу на розмір цього виробу.

Ізотермічна ковдра повинна повністю покривати вас, щоб ви могли комфортно під нею спати або відпочивати.

Стандартні розміри ізотермічних ковдр:

 • Односпальні: 175×105 см, 180×130 см
 • Полуторні: 180×160 см
 • Двоспальні: 190×180 см, 200×150 см

Ось ще кілька ще порад, які допоможуть вам правильно вибрати ізотермічну ковдру:

 • Якщо ви плануєте використовувати ізотермічну ковдру в екстремальних ситуаціях, вибирайте ковдру з високою теплоізоляційною здатністю і водонепроникністю.
 • Якщо ви плануєте використовувати ізотермічну ковдру в побуті, вибирайте ковдру з меншою теплоізоляційною здатністю і більш приємним на дотик матеріалом.
 • Перед покупкою ізотермічної ковдри обов’язково перевірте її на наявність пошкоджень.
 • Купляйте термоковдри тільки в перевірених точках продажу, до прикладу якісні термоковдри ми знайшли в інтернет-магазині спорядження Alp.

Ізотермічна ковдра – це незамінний помічник у багатьох ситуаціях. Правильно вибравши ізотермічну ковдру, ви зможете захистити себе від холоду і неприємних наслідків переохолодження.