Відгуки на серіал Детектив Форст

Польський кримінальний серіал “Детектив Форст” (Forst / Detective Forst) вийшов на екрани у 2023 році. Він заснований на однойменній серії книг польского письменника Ремигиуша Мруза. Сюжет серіалу розповідає про детектива Віктора Форста, який через свій нестандартний підхід до розслідувань втрачає роботу в поліції. Однак він не збирається здаватися і продовжує розслідувати серію загадкових вбивств у Західних Татрах.

Відгуки кінокритиків на серіал “Детектив Форст”

В цілому, відгуки кінокритиків на серіал “Детектив Форст” були позитивними. Багато критиків відзначили динамічний сюжет, цікавих персонажів і мальовничі пейзажі Західних Татр.

Так, наприклад, критики з видання “Variety” назвали серіал “захоплюючим і атмосферним”. Вони відзначили, що серіал має “сильний центральний персонаж” у вигляді Віктора Форста, а також “добре продуманий сюжет”.

Критики з видання “The Hollywood Reporter” також дали серіалу позитивну оцінку. Вони відзначили, що серіал “вдало поєднує в собі елементи детектива, трилера та мелодрами”.

Відгуки глядачів

Відгуки глядачів на серіал “Детектив Форст” також були в основному позитивними. Багато глядачів відзначили, що серіал захоплюючий і цікавий.

Так, наприклад, один з глядачів у відгуку на сайті IMDb написав, що “це один з найкращих кримінальних серіалів, які я бачив останнім часом”.

Інший глядач у відгуку на сайті Rotten Tomatoes написав, що “це серіал, який не можна пропустити”.

Рейтинги

Серіал “Детектив Форст” отримав високі рейтинги від різних платформ. На сайті IMDb він має рейтинг 7,8 з 10. На сайті Rotten Tomatoes він має рейтинг 80%.

Загалом, Серіал “Детектив Форст” – це захоплюючий і атмосферний кримінальний серіал, який отримав позитивні відгуки від кінокритиків і глядачів. Якщо ви любите детективи, то вам обов’язково варто подивитися цей серіал.

Детектив Форст
епізод з серіалу “Детектив Форст”

Цікаві факти про фільм

  • Режисером серіалу є Даніель Дембіцький, який також є режисером серіалу “Вбивство” (Zbrodnia).
  • Головного героя, Віктора Форста, зіграв актор Лукаш Франц.
  • Серіал знімали в Західних Татрах, які розташовані в Польщі.
  • Перший сезон серіалу складається з восьми серій.
  • В одному з інтерв’ю актор Лукаш Франц сказав, що він готувався до ролі Віктора Форста, читаючи книги Ремигиуша Мруза.
  • Серіал був номінований на премію “Телевізійний Оскар” (Telewizyjny Oscar) у категорії “Кращий кримінальний серіал”.
  • У 2024 році вийшов другий сезон серіалу.

Читайте також: Фільм “Зліт” (Lift) 2024: чи варто дивитися