Рекламні акаунти Фейсбук з ручним фармом

Рекламний трафік Фейсбук вкрай перспективний для просування будь-яких офферів, однак робота з рекламою на цій платформі часто супроводжується складнощами. Найчастіше арбітражники мають такі проблеми: тривалі модерації оголошень, блокування рекламних кабінетів і акаунтів. Тому під час роботи з трафіком Фейсбук вкрай важливо використовувати трастові рекламні акаунти, які мають високу виживаність і стійкість до банів.

Рекламні акаунти Фейсбук з ручним фармом і пройденим ЗРД вважаються найбільш трастовими акаунтами, які витримують великі обсяги трафіку та якнайкраще підходять для масштабування. Далі на основі товарів перевіреного магазину акаунтів FB1.shop (https://fb1.shop) роздивимося, що таке якісний ручний фарм акаунт у Фейсбук з активним статусом ПЗРД.

Параметри акаунта Фейсбук з ручним фармом

Ручний фарм — це процес імітації людиною (фармером) активності на акаунті та за його межами через акаунт. Фармер вручну щодня веде активність усередині платформи на акаунті: скролінг стрічки, взаємодії з рекламним контентом у стрічці, спілкування з іншими користувачами і постинг публікацій.

Також ручний фарм передбачає активність поза платформою через акаунт. Це охоплює авторизацію й активність через акаунт Фейсбук на зовнішніх сайтах, магазинах і мобільних додатках. Усі ці дії підвищують траст акаунта, тому що профіль має вигляд після ручного фарму максимально реалістичний, а не як створений винятково для рекламних завдань.

  • Фармлені акаунти мають пройти прогрів та імітацію активності тривалістю не менше трьох тижнів. Що довша тривалість фарма і відлежування на акаунті, то вищий траст.
  • Великою перевагою для фарм акаунта є наявність пройденого ЗРД (заборони на рекламну діяльність). Блокування ЗРД отримує майже кожен рекламний акаунт, тому його проходження вкрай важливе для запуску реклами.
  • Якісний ручний фарм передбачає створення Фан Пейдж на акаунті. ФП має бути повністю заповнена і прогріта.

У фб шопі FB1.shop постійно поповнюється наявність трастових рекламних профілів Фейсбук з міцним ручним фармом і пройденим ЗРД. Вибрати й купити такі акаунти можна за цим лінком: https://fb1.shop/?cat_id=11522.

ПЗРД профілі з ручним фармом від 21 дня повністю готові до роботи і запуску рекламних кампаній. Купівля акаунта з пройденим ЗРД значно спрощує подальшу роботу з акаунтом і рекламою на платформі.