“Ціле місто стояло на колінах коли везли Героя в домовині”: в останню путь провели 42-річного воїна ЗСУ з Вінниччини

Вінниччина знову у жалобі: в останню путь провели 42-річного Героя Олексія Добрянського, серце якого зупинилося в н.п. Новоселівка Краматорського району Донецької області.

Про це повідомляє Жмеринська міська рада, передає “Це моя Україна“.

“Лютневий день, затьмарений сльозами, невимовним сумом та жалем: 23 лютого Жмеринська міська територіальна громада назавжди попрощалась зі своїм славним сином-патріотом Олексієм Добрянським, який поклав життя за Україну та майбутнє усіх українців. 
Безмежна скорбота наповнили цього дня Жмеринку та усю Жмеринську громаду. На колінах вшановували Героя та його подвиг вдячні земляки, встеляючи квітами вулиці Жмеринки.
Сміливий воїн та справжній патріот України Олексій Добрянський з жовтня 2022 року самовіддано стояв на захисті української землі та боронив рідну країну. Наш земляк мріяв якнайшвидше вигнати окупантів з України та відстояти право кожного українця жити у незалежній та суверенній державі.
Щодня плече-в-плече з побратими 3-го стрілецького взводу 1-ї стрілецької роти наш земляк наближав Перемогу. Воював в гарячих точках та стримував ворога на Донеччині. Жмеринчанин був надійним другом та побратимом, завжди приходив на допомогу у скрутну хвилину.
Під час виконання одного з бойових завдань військовий отримав порання та після проходження лікування знову став у стрій. Але серце мужнього воїна не витримало великого навантаження та назавжди зупинилось на бойових позиціях у Новоселівці на Донеччині.
Не стало гарної та щирої людини, надійного товариша і побратима, захисника рідної землі. Віддати шану мужньому захиснику України прийшли близькі, друзі, знайомі, бойові побратими та вдячні земляки. З журбою в серці та вдячністю в душі прощались з мужнім захисником України, не стримуючи сліз та не ховаючи емоцій” – йдеться в повідомленні.
в останню путь
в останню путь провели Олексія Добрянського
Олексія Добрянського з почестями поховали загиблого воїна на Алеї Героїв на міському кладовищі. Страшна війна забрала життя ще одного сина, ще одного Героя, який відважно боронив рідну матінку Україну. Світлий спомин про Героя завжди житиме у серцях українців, а його подвиг буде вписаний в історію нашої держави. Вічна слава Герою!
в останню путь
на фото Олексій Добрянський