Які найпопулярніші послуги автосервісів у весняний період?

Всі ми добре знаємо, що після зими, коли наші автомобілі зазнають екстремальних температурних перепадів, їм необхідний хороший огляд та відповідне сезонне обслуговування. З настанням весняного періоду власники автівок стикаються з низкою проблем, які потребують професійного втручання. Саме тому варто довірити своє авто перевіреним спеціалістам, до прикладу ми довіряємо СТО SKY-SERVICE, адже це один з найкращих автосервісів за реальними відгуками у Дніпрі.

Найпопулярніші послуги автосервісів у весняний період

 • Заміна масла:

Взимку моторне масло густіє, що може призвести до проблем з запуском двигуна та його зношення. Тому з настанням тепла рекомендується замінити масло на більш рідке, яке відповідає сезону. Важливо правильно підібрати тип масла, адже від цього залежить його якість та ефективність роботи двигуна. Фахівці автосервісу допоможуть вам підібрати оптимальне масло з урахуванням марки та моделі вашого авто, а також умов його експлуатації. Замена масла це необхідність для кожної автівки, тому не зволікайте з цим.

 • Діагностика ходової частини:

Взимку дороги посипають хімічними реагентами, які негативно впливають на стан ходової частини. Внаслідок цього можуть з’явитися тріщини, люфти та інші пошкодження. Тому важливо провести ретельну діагностику ходової частини, щоб вчасно виявити та усунути несправності. Діагностика ходової частини включає перевірку амортизаторів, пружин, сайлентблоків, кульових опор, рульових тяг та наконечників.

 •  Шиномонтаж:

З настанням весни рекомендується замінити зимові шини на літні. Зимові шини мають більш м’який компаунд, який при високих температурах швидко зношується. Літні шини ж забезпечують кращу керованість та стійкість на мокрому асфальті. При шиномонтажі також рекомендується перевірити балансування та сходження коліс.

 • Заміна акумулятора:

Взимку акумулятор працює в екстремальних умовах, що може призвести до зменшення його ємності. Тому рекомендується провести тестування акумулятора та за потреби замінити його на новий. При виборі нового акумулятора важливо звертати увагу на його ємність, пусковий струм та полярність.

 •  Заправка кондиціонера:

Після зими кондиціонер потребує ретельної чистки та заправки. Спеціалісти автосервісу проведуть діагностику кондиціонера, очистять його та заправлять фреоном. Це дозволить вам комфортно їздити в жаркий період року.

 •  Полірування кузова:

Взимку на кузові авто з’являються подряпини та інші пошкодження. Полірування кузова допоможе відновити його блиск та захистити від зовнішніх впливів. Існує кілька видів полірування: захисне, абразивне та відновлювальне. В автосервісі допоможуть вам підібрати оптимальний вид полірування з урахуванням стану вашого авто.

 • Чистка салону:

Взимку салон автомобіля забруднюється від бруду, солі та реагентів. Хімчистка салону допоможе вам позбутися неприємних запахів та плям. Працівники автосервісу проведуть очистку сидінь, килимків, обшивки дверей та інших елементів салону.

 •  Перевірка гальмівної системи:

Гальма є одним з найважливіших елементів безпеки. Тому дуже важливо регулярно перевіряти їх стан та за потреби проводити ремонт. Діагностика гальмівної системи включає перевірку гальмівних колодок, дисків, шлангів та трубок.

послуги автосервісів у весняний період
послуги автосервісів

Як правильно вибрати автосервіс в Україні

У пошуку ідеального автосервісу в Україні може виникнути чимало питань. Щоб зробити правильний вибір і уникнути непорозумінь, слід керуватися кількома ключовими критеріями, які ми описали нижче:

 1. Репутація та відгуки клієнтів: перевірте репутацію потенційних автосервісів. Огляньте відгуки клієнтів у Інтернеті та соціальних мережах. Дізнайтеся, чи задоволені інші власники автомобілів їхніми послугами.
 2. Кваліфікація майстрів: дізнайтеся про рівень кваліфікації майстрів. Важливо, щоб у сервісі працювали висококваліфіковані фахівці, які мають досвід у ремонті вашої марки автомобіля.
 3. Ліцензія та сертифікати: переконайтеся, що автосервіс має всі необхідні ліцензії та сертифікати для надання послуг. Це гарантує вам, що роботи виконуються на високому рівні.
 4. Доступність запчастин: важливо, щоб у сервісі були доступні необхідні запчастини. Це допоможе уникнути затримок у ремонті через відсутність необхідних деталей.
 5. Цінова політика: порівняйте ціни на ремонтні роботи та обслуговування в різних автосервісах вашого міста. Оберіть той, чиї ціни відповідають вашому бюджету, при цьому не забувайте про якість.
 6. Гарантія на роботи: дізнайтеся про гарантію на виконані роботи. Наявність гарантії свідчить про впевненість автосервісу в якості своїх послуг.
 7. Зручність розташування: оберіть СТО, яке знаходиться близько до вашого місця проживання чи роботи. Це зекономить ваш час та дозволить зручно добратися до одного з вибраних автосервісів.

Діагностика ходової частини: на які деталі в першу чергу звернути увагу спеціалістам в автосервісі?

Ходова частина автомобіля – це складний механізм, що відповідає за його керованість, плавність ходу та стійкість на трасі. Її стан безпосередньо впливає на безпеку водія та пасажирів, а також на комфорт їзди. Тому регулярна діагностика ходової є запорукою безпроблемної експлуатації транспортного засобу.

Які деталі потребують найбільшої уваги?

Професійний автомеханік, розпочинаючи діагностику ходової частини, зосереджується на наступних ключових компонентах:

 • Амортизатори: Їх несправність може проявлятися у вигляді розгойдування, кренів кузова під час поворотів, стукотів та вібрацій. Візуальний огляд дозволяє виявити текти оливи, а за допомогою спеціального обладнання перевіряється ступінь їх працездатності.
 • Шарніри рульового механізму: Люфт у шарнірах супроводжується стукотом під час їзди нерівною дорогою, а також погіршенням керованості. Їх діагностика включає візуальний огляд та перевірку люфту за допомогою спеціальних інструментів.
 • Сайлентблоки: Знос сайлентблоків призводить до появи стукотів, скрипів та вібрацій, а також до нерівномірного зношування шин. Їх стан перевіряється візуально, а також за допомогою спеціальних методів, наприклад, за допомогою гідравлічного домкрата.
 • Підшипники ступиць коліс: Їх несправність проявляється у вигляді гулу, що наростає з прискоренням, а також у вібрації керма. Діагностика включає візуальний огляд та прослуховування ступиці за допомогою стетоскопа.
 • Гальмівна система: Справність гальм є запорукою безпеки дорожнього руху. Під час діагностики перевіряється стан гальмівних колодок та дисків, а також рівень та якість гальмівної рідини.

Важливість комплексного підходу:

Окрім вищезазначених деталей, під час діагностики ходової частини також перевіряються пружини, стійки стабілізатора, рульові тяги та наконечники, а також інші елементи, що впливають на її роботу. Комплексний підхід дозволяє виявити всі несправності та вчасно їх усунути, запобігаючи серйозним поломкам та дороговартісному ремонту.

послуги автосервісів: діагностика ходової частини
послуги автосервісів: діагностика ходової частини

Профілактика – запорука безпроблемної експлуатації

Регулярна діагностика ходової частини, яку рекомендується проводити не рідше одного разу на рік, а також огляд її стану перед поїздками на далекі відстані, дозволяють суттєво знизити ризик виникнення несправностей.

Дотримуючись цих простих правил, ви зможете гарантувати собі комфортну та безпечну їзду на вашому автомобілі.

Важливо пам’ятати:

 • Своєчасна діагностика ходової частини – це запорука вашої безпеки на дорозі.
 • Не нехтуйте сигналами, які свідчать про несправність ходової.
 • Звертайтеся до кваліфікованих автомеханіків для проведення діагностики та ремонту.