Газові вуличні обігрівачі: плюси та мінуси

Багато з нас мріє у прохолодну погоду сидіти на відкритому просторі і насолоджуватися відпочинком. І в таких випадках саме газові вуличні обігрівачі – bonro.ua/ru/vulychni-obihrivachi забезпечать нам комфорт у холодну погоду.

Загалом, газові вуличні обігрівачі стають все більш популярними, адже вони дають можливість насолоджуватися теплом та комфортом там де раніше це було неможливо. Ці обігрівачі можуть використовуватися на терасах, верандах, у кафе та ресторанах, а також у зонах відпочинку на дачі чи в саду.

Плюси газових вуличних обігрівачів

 • Ефективність: Газові обігрівачі генерують достатньо багато тепла, завдяки чому вони можуть обігріти велику площу. До слова, в Україні одні з найефективніших вуличних обігрівачів пропонує торгова марка Bonro, яка вже давно зарекомендувала себе на ринку, як надійна компанія.
 • Економічність: Газ є відносно недорогим видом палива в Україні, тому використання газового обігрівача може бути більш економним, ніж електричного.
 • Портативність: Багато газових обігрівачів є мобільними, що робить їх зручними для транспортування та використання в різних локаціях.
 • Естетика: Газові вуличні обігрівачі можуть мати гарний дизайн, який доповнить інтер’єр вашого патіо або саду.
 • Безпека: Сучасні газові вуличні обігрівачі оснащені системами безпеки, які запобігають витоку газу та перекиданню обігрівача.
 • Комфорт: Газові обігрівачі не створюють шуму та запаху, тому вони не заважають відпочинку.

Газові вуличні обігрівачі

Мінуси газових вуличних обігрівачів

 • Необхідність підключення до газового балона: Для роботи газового обігрівача потрібен газовий балон, який потрібно регулярно заправляти газом.
 • Витратність: Вартість газу може зростати в ціні.
 • Необхідність дотримання правил безпеки: При використанні газового обігрівача важливо дотримуватися правил безпеки, щоб уникнути витоку газу та загоряння.

Чому газові вуличні обігрівачі – це відмінне рішення для комфортного відпочинку?

 1. Газові обігрівачі дозволяють подовжити або швидше розпочати сезон використання відкритих просторів. Ви можете помітити, що зараз все більше закладів, які мають відкриті тераси працюють весною і осінню. І це саме завдяки таким вуличним обігрівачам.
 2. Ви можете насолоджуватися відпочинком на терасі або веранді навіть у прохолодні вечори.
 3. Газові обігрівачі створюють затишну атмосферу, завдяки чому ви можете розслабитися та відпочити.
 4. Газові обігрівачі економні та ефективні.

Газові вуличні обігрівачі

На що звернути увагу при виборі газового вуличного обігрівача

 • Потужність: Потужність обігрівача повинна відповідати площі, яку ви хочете обігріти.
 • Тип обігрівача: Існують два типи газових обігрівачів: пірамідальні та парасольки. Пірамідальні обігрівачі генерують більше тепла, але вони більш громіздкі. Парасольки більш компактні, але вони генерують менше тепла.
 • Матеріал: Обирайте обігрівач з якісних матеріалів, які стійкі до корозії.
 • Система безпеки: Переконайтеся, що обігрівач оснащений системами безпеки, які запобігають витоку газу та перекиданню обігрівача.

Принцип роботи таких обігрівачів

Газові вуличні обігрівачі зазвичай працюють на зрідженому газі, який зберігається в балоні. Газ з балона подається по шлангу до пальника. За допомогою п’єзоелемента або електрозапалювання газ запалюється. Полум’я нагріває повітря або панель, генеруючи тепло. Багато обігрівачів оснащені термостатами, які дозволяють регулювати температуру. Деякі моделі мають додаткові функції, такі як таймер, система захисту від перекидання та датчик витоку газу.