Огляд житлового комплексу “Svitlo Park”

Шукаєте гарне місце аби купити квартиру в новобудові? Пропонуємо вам обрати житловий комплекс “Svitlo Park”, де піклування про комфорт мешканців помітно навіть у найдрібніших деталях.

Автономне міні місто

ЖК “Svitlo Park” було створено за ідеєю “місто в місті”, де не тільки зручна сфера послуг завжди знаходиться під рукою, а й ретельно підібране місце розташування об’єкта – серед природної краси Голосіївського району. Ви можете насолодитися незрівнянними краєвидами зі свого житла й приємною прогулянкою поруч із головною артерією столиці – Дніпром, а також озерами Єрик і Миколайчик, парком Покол, неповторним Київським водоспадом та набережною річкового каналу.

Чи можливо поєднати 2 в 1 й отримати одразу життя серед природної оази, і переваги перебування в мегаполісі? Житловому масиву “Svitlo Park” це вдалося якнайкраще: окрім зеленої території поряд, будівля знаходиться недалеко від центру мегаполіса, що надає мешканцям непересічні переваги мобільності та економії часу задля більшої продуктивності або дорогоцінного сну. Орендувати квартиру довгостроково в такому місці означає внести бажаний баланс у ваше життя вже сьогодні.

Окремої уваги заслуговує розвинена інфраструктура житлового комплексу. Вона була розрахована на зручність жителів цього житлового масиву, тож представлена різноманіттям кафе, магазинів, шкіл, медичних центрів та інших об’єктів. До прикладу, на території масиву й поруч з ним є:

  • місця громадського харчування: “One”, “Bo.coffee”, “Пекарня ECO,” кейтеринг “Сіль I Перець”
  • супермаркети, крамниці: “Novus”, супермаркет “Велика Кишеня Експрес”, магазин “Домосфера”, “Сільпо”
  • навчальні заклади: Дитячий садок №506 “Оленка”, Приватний навчально-виховний комплекс школа-дитячий садок “Міцва”, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №108 міста Києва
  • медичні установи, спортзали: Медичний Центр “Медейра”, Доктор Марченко, “Мрія” МЕДИЧНИЙ КОМПЛЕКС ТОВ, Спортивний комплекс НУХТ

Розробники попіклувалися не тільки про добробут мешканців, а і про зручності для сімей з дітьми та домашніми тваринами. Для малечі створено сім дитячих майданчиків, які орієнтовані ні різні вікові групи, а для домашніх улюбленців розроблені спеціальні майданчики зі спеціальними тренажерами, є ветеринарна аптека й лікарня. Не менш важливим є те, що територія комплексу вільна від автомобілів, що створює безпечні умови для найменших жителів масиву.

Аби остаточно реалізувати ідею “місто в місті” забудовники надали жителям ще одну незрівнянну перевагу у вигляді можливості працювати поруч із домом: перші поверхи будинків створені під нежитловий фонд різного масштабу. Це означає, що ви можете створити свій бізнес у буквальному сенсі не виходячи за межі будинку, де проживаєте. Зручно, чи не так?

Різноманітні варіанти планування чекають вашого вибору: доступні smart-планування, однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні апартаменти та дворівневі приміщення. Уявімо ситуацію: ви вирішили орендувати двокімнатну квартиру, проте вам не вистачає запропонованого простору, що робити? Навіть такі деталі було враховано і створено опцію об’єднання квартир для отримання більшої кількості квадратних метрів. Житловий комплекс “Svitlo Park” – місце, де враховують найменші побажання клієнтів і якнайкраще втілюються в життя.

Знайти приміщення, яке відповідає всім вашим вимогам, із легкістю допоможуть професіонали своєї справи – експерти з нерухомості компанії T.H.E. Capital. Ми гарантуємо сервіс на найвищому рівні та стовідсотковий результат у вигляді квартири вашої мрії.