Для чого потрібні FPV окуляри під час використання дрону

First Person View або FPV окуляри сьогодні активно використовуються для гнучкого керування дронами. Мова йде про мультикоптери, у яких є вбудована відеокамера. Коштом використанням окулярів, пілот дрона може досконало керувати ним, бачачи відео зображення з камери літального апарату у режимі реального часу.

Як використовують FPV окуляри для сучасних дронів

Існує декілька сфер використання зазначених пристосувань до сучасних БПЛА. Серед таких галузей виділяють:

  • перегони квадрокоптерів
  • аерофото та відеозйомку;
  • експлуатацію та інспекцію виробничих об’єктів;
  • розваги та хобі.

Перегони дронів

Це так звані FPV Drone Racing. У даному випадку окуляри першого бачення використовуються для точного керування дронами. Зображення з камери літального апарату передається на FPV окуляри пілота дрона, даючи йому змогу максимально швидко та обережно пролітати усі перешкоди. Саме для змагань у вправності керування дроном й використовують подібні пристрої.

У деяких випадках їх використовують в експериментальних видах спорту. Дрони підійдуть для виконання трюків з великої висоти, а також для отримання унікальних кадрів та їх подальшого перегляду у реальному часі.

Аерофото та відеознімання

Кожен дрон з вбудованою камерою може бути використаний для аерофото та відеознімання з повітря. Особливо цей процес захоплює, коли використовуються FPV окуляри для керування таким літальним апаратом. Вони дозволяють пілотам побачити точне зображення того, що фіксується камерою на дроні. Це дозволяє здійснити точні кадрування та зйомку високої якості.

Експлуатація та інспекція виробничих об’єктів

Мультикоптери у поєднанні з FPV окулярами часто використовуються для експлуатації та інспекції різних об’єктів, у тому числі:

  • будівель;
  • електричних ліній;
  • споруд інфраструктури.

Використання мультикоптерів з FPV окулярами дозволяє пілотам легко отримувати доступ до важкодосутпних та небезпечних місць для подальшого огляду та моніторингу за ними.

Розваги та хобі

Дрони з FPV окулярами у пілотів можуть бути використані для активного відпочинку. Зокрема, користувач надається можливість відчути себе пілотом квадрокоптера та насолодитися польотом з великої висоти.

Крім зазначених галузей, використання дронів та First Person View окулярів відкриває багато можливостей для експериментування, розваг та їх використання в інших галузях. Такі прилади будуть корисними у спорті, у сфері техніки безпеки та у галузі досліджень.