Перші враження від української вистави “Мегери”

“Мегери”, нова вистава режисерки Ольги Гаврилюк у театрі “Актор”, з перших хвилин хапає за горло емоціями. Це не просто комедія, це драма про старіння, про втрату слави, про забуття. Історія двох кінозірок 60-х років, Рут (Олексій Вертинський) та Мілдред (Артем Ємцов), які згодом опинилися на узбіччі життя, сповнена сарказму, дотепності, але й гіркоти.

Відгуки про виставу “Мегери”

Критики про виставу “Мегери”:

  • “Гаврилюк вдало поєднує трагічне та комічне, змушуючи глядачів сміятися крізь сльози.” – Театральний критик Олена Петренко.
  • “Вертинський та Ємцов блискуче втілюють образи двох старих зірок, які борються за останній шанс на славу.” – Культуролог Іван Семененко.
  • “Вистава змушує замислитися над життям, над тим, що таке справжня цінність, і над тим, як ми ставимося до людей, які колись сяяли на небосхилі слави.” – Журналістка Катерина Шевченко.

Глядачі про виставу “Мегери”:

  • “Це найкраща вистава, яку я бачив за останній час! Актори просто неймовірні!” – глядач Сергій Іванов.
  • “Я сміялася до сліз, а потім плакала. Вистава дуже глибока і емоційна.” – глядачка Ольга Петренко.
  • “Це вистава, яка змушує замислитися над життям. Вона змушує сміятися, плакати і думати.” – глядач Іван Семененко.
вистава "Мегери"
епізод з вистави

Наше враження від вистави

“Мегери” – це вистава, яка не залишить вас байдужими. Це смішна історія про двох старих зірок, але це й глибока драма про людську природу. Актори грають просто чудово, а сама вистава поставлена ​​дуже майстерно. Я рекомендую виставу “Мегери” всім, хто хоче побачити гру акторів, яка змусить вас сміятися, плакати і думати.

Вам може бути цікаво: Реальні відгуки на виставку “Конотопська відьма” режисера Івана Уривського