На війні віддав життя за Україну 21-річний Герой

У Луганській області внаслідок ворожого обстрілу загинув 21-річний Герой з Волині Богдан Будчик.

Про це повідомляє Турійська селищна рада, передає “Це моя Україна“.

“Турійська громада у жалобі – захисник Богдан Будчик назавжди у строю…
Віддав життя у боротьбі за Україну наш земляк з села Мокрець Богдан Будчик. 12 квітня йому виповнилося лише 21. Своє молоде життя Богдан присвятив військовій справі і захисту рідної землі.

Після закінчення мокрецької школи, вступив у Володимир-Волинське профтехучилище. Потім служба в лавах Збройних сил України. Після закінчення – юнак підписав контракт. Воював у складі Національної гвардії України. Мав поранення, після реабілітації продовжив боротьбу з окупантами.

Та, на жаль, 8 травня війна обірвала життя молодого воїна, загинув захисник внаслідок ворожого артилерійського обстрілу. Останій бій старший солдат Богдан прийняв на Луганщині. У зв’язку з трагічною подією у Турійській громаді з 14 по 16 травня оголошено триденну жалобу.

Вічна і світла пам’ять захиснику, який віддав за Україну, її волю і незалежність найцінніше – своє життя. Висловлюємо щире співчуття рідним, близьким, друзям, побратимам загиблого. За попередньою інформацією поховання Героя відбудеться у Києві” – йдеться в повідомленні.