Де купити запчастини для мотокоси, щоб продовжити термін служби інструменту?

Механізація праці дала змогу робити більше за менші проміжки часу, а саму роботу – точнішою. Навіть покіс газону, сіна або городу від бур’яну, з появою бензотримера відбувається швидше з меншою затратою сил. І щоб техніка працювала якомога довше – рекомендується її регулярно обслуговувати і виконувати заміну комплектуючих, які схильні до швидкого зносу. Якщо вам потрібно купити запчастини для мотокоси, в цій статті ми розповімо про найпоширеніші поломки, як підібрати витратні матеріали і де їх знайти від перевірених компаній і з оперативною доставкою.

Типові неполадки та запчастини на мотокосарку

Найчастіше власники тримерів стикаються з тим, що агрегат не запускається. Причин може бути кілька: несправна свічка і засмічений паливний фільтр. Якщо проблема з фільтром, то рекомендується його почистити або замінити, це ж стосується і свічки запалювання.

Коли двигун погано працює на холостих обертах, то причиною заведено вважати не відрегульований карбюратор або знос ущільнювача колінчастого вала. У першому варіанті проблему вирішують самостійно, у другому – необхідна заміна запчастини.

Диміти бензотример може через засмічений фільтр або неякісне паливо. Також перед експлуатацією радиться перевіряти на скільки відкрита повітряна заслонка.

Як у будь-якому складному механізмі, на одну несправність може бути кілька варіантів появи неполадки і часто необхідно тестувати різні способи її вирішення. Починати завжди необхідно з простого – заміна палива і масла на те, що відповідає рекомендаціям виробника техніки. Потім варто купити запчастини для мотокоси, які швидко зношуються – фільтри, прокладки та інше, ціна на них невисока і добре, коли витратні матеріали завжди є в запасі під рукою. Варто справедливо зазначити, що серйозні поломки відбуваються не часто і зазвичай йдеться про заміну котушки.

Ліска для бензокоси – найпопулярніший витратний матеріал

Інтернет-магазини рясніють пропозиціями жилок з різних матеріалів і форм, кожна з яких має своє призначення, тому купувати ліску варто відповідно до складності майбутніх робіт.

запчастини для мотокоси

За складом характеризують:

  • нейлонові;
  • армовані нейлонові;
  • нейлон з алюмінієм.

Також на сайті https://motoblok-tata.com.ua представлена ліска для бензотримера:

  • круглого перетину – популярний варіант жилки, вона універсальна, не ламається, економічна і зручна;
  • квадратного – завдяки гострим кутам добре справляється навіть із бур’янами і сухостоєм, але може обламуватися, застосовується переважно для бензокіс, оскільки така форма для електричного агрегату створюватиме небажане навантаження на двигун;
  • з крученим перетином, або коса – підходить для рослин з товстим стеблом, не ламається, має високі аеродинамічні характеристики, тому не перевантажує мотор;
  • у формі зірки – безліч гострих кутів забезпечують найрівніший зріз, має невеликий радіус розкиду трави, але водночас цей корд найламкіший і найдорожчий.

Всі ці товари представлені на Мотоблок-ТАТА, в каталозі магазину також в наявності всі комплектуючі та витратні матеріали для мотокіс різної потужності. Крім основних деталей, є насадки для проведення спеціальних робіт – обрізки гілок та іншого. Всі запчастини – від провідних виробників, перевіреної якості та за доступною ціною, товари відправляються по всій території України.

Автор: Степаненко Ігор Олександрович (експерт Motoblok-Tata).