Перші відгуки на фільм “Ворон” (2024)

2024 рік знаменував собою довгоочікуване повернення на екрани легендарного фільму “Ворон”. Це кримінальний бойовик-трилер, заснований на однойменному коміксі Джеймса О’Барра. Цього разу роль Еріка, рок-музиканта, який прагне помститися за вбивство себе та своєї коханої, втілив Білл Скашгорд. Фільм, знятий Рупертом Сандерсом за сценарієм Зака Бейліна, вже встиг здобути перші відгуки кінокритиків та глядачів, які розділилися на табори.

Очікування та перші враження

Ще до прем’єри, “Ворона” оточувала певна аура містики, адже оригінальний фільм 1994 року був затьмарений трагічною загибеллю Брендона Лі під час зйомок. Багато хто ставився до перезапуску з обережністю, адже важко було уявити собі нового “Ворона” без харизми Лі. Проте, акторська майстерність Скашгарда, його схожість з Лі та емоційна глибина образу приємно вразили багатьох.

Сюжетні лінії та акторська гра

Фільм чітко дотримується основної сюжетної лінії коміксу та першого фільму. Ерік та його кохана Шеллі (FKA Twigs) стають жертвами жорстокого нападу, що призводить до їх смерті. Ерік, воскреслий за допомогою містичного ворона, прагне помститися всім, хто причетний до трагедії.

Відгуки про акторську гру переважно позитивні. Скашгард зумів створити образ Еріка, який одночасно жорстокий і емоційний, щиро передаючи його біль, гнів та тугу. FKA Twigs, хоч і з’являється на екрані не так часто, також вражає своїм образом сильної та незалежної жінки.

Відгуки на фільм “Ворон” (2024)

Кінокритики:

  • Peter Bradshaw, The Guardian: “Скашгорд вражаюче втілює Еріка, і хоча “Ворон” не досягає емоційної глибини оригіналу, він все ж таки є стильним та захоплюючим бойовиком.”
  • Alonso Duralde, The Wrap: “Фільм візуально вражає та емоційно заряджений, але йому не вистачає оригінальності та глибини, щоб по-справжньому виділитися.”
  • Owen Gleiberman, Variety: “Це жорстокий, візуально вишуканий та емоційно потужний ремейк, який з повагою ставиться до оригіналу, але й пропонує щось нове.”

Глядачі:

  • “Це не просто ремейк, це нове прочитання історії, яке мене захопило. Скашгорд – чудовий актор, і йому вдалося створити незабутнього Еріка.”
  • “Фільм тримав мене в напрузі від початку до кінця. Багато жорстоких сцен, але це того варте.”
  • “Я очікував копії оригіналу, але отримав щось нове та цікаве. Мені сподобався фільм!”
  • “Це не найкращий фільм, який я коли-небудь бачив, але він все ж таки непоганий. Можна подивитися, якщо ви любите бойовики з містикою.”

Оцінки та рейтинги:

Наразі “Ворон” не може похвалитися високими рейтингами на авторитетних платформах. Rotten Tomatoes дає фільму 67%, Metacritic – 58%. Проте, глядачі загалом більш прихильні до фільму, адже його оцінка на IMDb становить 7.2.

фільм "Ворон" (2024)
фільм “Ворон” (2024)

Чи варто дивитися?

“Ворон” 2024 року – це не просто ремейк, а й самостійне кіно зі своїм баченням історії. Фільм зберіг атмосферу та візуальний стиль оригіналу, але при цьому додав нових акцентів та елементів.

Чи рекомендується до перегляду? Це залежить від ваших очікувань. Якщо ви шанувальник оригінального “Ворона” і шукаєте жорстокого та емоційного бойовика з містичними елементами, то “Ворон” 2024 року може вам сподобатися. Проте, не варто очікувати на копіювання першого фільму, адже це радше нова інтерпретація історії.

Важливо пам’ятати, що “Ворон” містить сцени жорстокості, насильства та ненормативної лексики, тому не рекомендується до перегляду неповнолітнім.

В українських кінотеатрах фільм появиться на екранах 22 серпня 2024 року.

Можливо Вам буде цікаво: “Тихе місце 3”: дата виходу, сюжет, відгуки та цікаві факти