Елайнери Інвізілайн: ефективна та зручна корекція прикусу

Аномалії прикусу, різцеве перекриття, великі міжзубні проміжки, нерівні зуби — багато хто думає, що всі ці проблеми можна розв’язати тільки з допомогою брекетів. Так, такі системи дійсно ефективні при наявності різних показань до ортодонтичного лікування. Але що робити, якщо пацієнта не влаштовує естетична складова брекет-системи, а також інші незручності, які можуть виникати при її носінні? Сьогодні ортодонтія пропонує ефективну альтернативу брекетам — елайнери Інвізілайн. Це прозорі капи, які виготовляються комплектом для кожного пацієнта. Розробнику вдалося досягти видатних результатів. Але про все по черзі.

Елайнери Інвізілайн: лідерство у сфері ортодонтії

корекція прикусу

Система Invisalign — продукція відомої компанії американської Align Technology. Саме вона є розробником технології елайнерів і жодному іншому бренду не вдалося досягти таких результатів, які демонструє цей виробник. Про це свідчать такі факти:

  • найбільша база пролікованих пацієнтів у світі (16 млн) — інші компанії не мають навіть третини цього показника;
  • широка мережа сертифікованих лікарів по всьому світу — список клінік зі статусом Invisalign Provider в Україні можна знайти за посиланням https://myaligner.dental/clinics/;
  • елайнери виробника є вибором №1 серед стоматологів всього світу.

Компанія Align Technology використовує у своїй роботі інноваційні технології, зокрема запатентований високоефективний матеріал SmartTrack, програмне забезпечення ClinCheck для створення точного 3D-плану лікування, лазерну обрізку крайки елайнерів. Завдяки цим та іншим технологіям пацієнти отримують високу зручність та бажаний результат в максимально стислі терміни.

В чому переваги використання елайнерів Invisalign

Лікування з використанням системи Інвізілайн має такі переваги:

  1. Ефективність. Капи чинять м’яке, але постійне зусилля на окремі зуби, забезпечуючи їх переміщення.
  2. Непомітність. Елайнери тонкі, прозорі та щільно прилягають до зубів. Все це робить їх непомітними для інших.
  3. Швидкість. Завдяки використанню матеріалу SmartTrack для лікування може знадобитися вдвічі менше часу у порівнянні з іншими елайнерами. Корекція може тривати від 5 місяців до 2 років.
  4. Зручність. Елайнери Інвізілайн є знімною конструкцією. Це дозволяє зручно їсти та доглядати за ротовою порожниною. До кап пацієнт може звикнути всього за 1-2 дні.
  5. Безпечність. Елайнери надійно фіксуються. При цьому вони не пошкоджують слизову та ясна. Під час лікування можна вести звичний спосіб життя, займаючись спортом, плаванням тощо.

Завдяки використанню сучасних технологій пацієнт може оцінити свою майбутню посмішку, ще не починаючи лікування. Якщо є бажання пройти лікування Invisalign у Львові, потрібно записатись на консультацію до обраного лікаря. Він проведе діагностику та вибере найкращий протокол лікування. Вже на цьому етапі лікар може провести сканування ротової порожнини та продемонструвати майбутні результати. План лікування може бути представлений у вигляді відео.

Особливості експлуатації елайнерів Інвізілайн

Система Invisalign виготовляється на заводі виробника в США. До речі, він є одним найбільших та найтехнологічніших заводів світу. Вже за декілька тижнів пацієнт отримує свій комплект кап. Першу лікар встановить у своєму кабінеті та дасть рекомендації, як правильно її використовувати. Носити елайнер потрібно 22 години на добу. Важливо чистити його щодня м’якою щіткою та не абразивною пастою. Щоб не пошкодити чи не втратити апарат, після зняття його треба помістити у спеціальний футляр. Кожен елайнер відповідає за свій етап лікування, тому важливо вчасно їх змінювати у певній послідовності.

Дотримуючись простих рекомендацій, можна швидко та без великих зусиль отримати ідеальну посмішку.