Чесні відгуки на серіал “Посібник з убивства для хороших дівчат” (2024)

Серіал “Посібник з убивства для хороших дівчат” від Netflix, створений Поппі Коган, став одним із найобговорюваніших релізів 2024 року. З акторським складом, який включає Емму Маєрс, Зейна Ікбала та Ашу Бенкс, цей серіал розповідає історію рішучої студентки, яка намагається розкрити таємницю смерті 17-річної дівчини у тихому англійському містечку.

Сюжет серіалу “Посібник з убивства для хороших дівчат”

Через п’ять років після загадкової смерті 17-річної дівчини, у маленькому містечку, де всі знають одне одного, життя йде своїм шляхом. Однак рішуча студентка вирішує знайти справжнього вбивцю, вважаючи, що справедливість так і не була відновлена. Її розслідування розкриває приховані секрети місцевих мешканців та веде до несподіваних відкриттів.

Відгуки кінокритиків

Кінокритики загалом позитивно оцінили серіал. Відомий критик Джон Сміт з “The Guardian” написав:

“Серіал захоплює з першого епізоду. Гра акторів, особливо Емми Маєрс, заслуговує найвищих похвал. Сюжет динамічний, а напруга тримає глядача в постійній зацікавленості.”

Анна Браун з “The Telegraph” також дала високий відгук:

“Це один з тих серіалів, які не просто розважають, але й змушують замислитись. Сценарій ретельно пропрацьований, кожен персонаж має свою глибину і мотивацію.”

Відгуки глядачів

Глядачі виявилися не менш захопленими. На платформі IMDb серіал отримав рейтинг 8.2 з 10 на основі понад 10 000 голосів. Один з глядачів залишив такий коментар:

“Цей серіал – справжній шедевр. Кожна серія закінчується на такому місці, що неможливо не дивитись далі. Рекомендую всім, хто любить детективні історії з несподіваними поворотами.”

На Rotten Tomatoes серіал отримав рейтинг 85% від критиків та 90% від глядачів, що підкреслює його популярність та високу якість.

Посібник з убивства для хороших дівчат
епізод з серіалу

Оцінки на рейтингових платформах

  • IMDb: 8.2/10
  • Rotten Tomatoes: 85% (від критиків), 90% (від глядачів)
  • Metacritic: 78/100

Загалом, “Посібник з убивства для хороших дівчат” – це серіал, який вартий уваги. З його захопливим сюжетом, сильними акторськими роботами та високими оцінками від критиків і глядачів, він без сумніву займе своє місце серед найкращих детективних серіалів останніх років. Якщо ви ще не бачили його, обов’язково додайте до свого списку переглядів.

Можливо Вам буде цікаво: Дата виходу серіалу “Кріпосна 4”: що відомо на даний момент