Дата виходу серіалу “Кріпосна 4”: що відомо на даний момент

Багато хто задається питання, коли вийде серіал “Кріпосна 4 сезон”, тому в цій статті ми трохи прояснили ситуацію про те, що відомо на даний момент про вихід цього серіалу.

Історична драма “Кріпосна”, що завоювала серця мільйонів глядачів в Україні та за її межами, мала б отримати продовження у 4 сезоні. Прем’єра нового сезону була запланована на осінь 2022 року, але через повномасштабну війну в Україні вихід серіалу довелося відкласти.

Дата виходу “Кріпосна 4 сезон”

Наразі офіційної інформації щодо дати виходу 4 сезону “Кріпосної” немає.

Проте, ось що відомо з різних джерел:

  • Зйомки 4 сезону розпочалися у 2021 році, а через вторгнення Росії в Україну частину сцен довелося дозняти у Польщі. Події нового сезону розгортаються через 20 років після попередніх, у 1881 році.
  • У серіалі “Кріпосна 4” Януш, син Катерини Жадан, приїжджає до Ніжина, щоб дізнатися про минуле матері. Там він зустрічає Лева Червінського та Зоряну Вітер, які готують повстання проти нового тимчасового губернатора.
  • Через присутність у серіалі російських акторів вихід 4 сезону “Кріпосної” був затьмарений скандалом. Щоб вирішити цю проблему, творці серіалу переписали фінальні сцени, замінили росіян дублерами або вирізали їх з монтажу.
  • За словами Тараса Цимбалюка, який грає у серіалі Назара, 4 сезон обіцяє бути дуже цікавим. Його герой кардинально змінився за 20 років, а глядачів чекає багато несподіванок.
 Дата виходу серіалу "Кріпосна 4"
епізод з серіалу

Журналісти, кінокритики та глядачі висловлюють різні думки щодо дати виходу 4 сезону “Кріпосної”. Деякі очікують прем’єри вже цього року, інші вважають, що її доведеться чекати до 2025 року.

Офіційні джерела наразі не дають чіткої відповіді. Проте, можна з упевненістю сказати, що творці серіалу докладуть максимум зусиль, щоб “Кріпосна 4” таки вийшла на екрани.

Історія кохання та боротьби не може бути забута, і глядачі з нетерпінням чекають на нові зустрічі з улюбленими персонажами.

Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити анонс дати виходу 4 сезону “Кріпосної”!

Можливо Вам буде цікаво: Рецензія на серіал “Ієрархія” (2024)