“На кістках героїв хотіли потанцювати?: відома радіостанція випустила сlub mix на пісню “Пливе кача”

Популярна радіостанція Kiss FM потрапила у гучний скандал. Пісню “Пливе кача”, з якою оплакували Небесну Сотню, перетворили на танцювальний трек. Відповідь українців не забарилась!

Що відомо про скандал з Kiss FM

Пісню Tysha від NDUB презентували днями на фейсбук-сторінці Kiss FM Ukraine. Однак ритмічна музика була зовсім недоречною, а вибір композиції для реміксу обурив усіх українців. Сотні людей засипали радіостанцію гнівними коментарями, після чого представники Kiss FM поквапились вибачитись перед слухачами.

“Як ми побачили, ваша реакція на пісню “Пливе кача” виявилась неоднозначною. Ми вас почули і тому прибрали її з ефіру. Ще раз хочемо наголосити: ми не мали на меті нікого образити. І просимо вибачення у всіх, чиї почуття зачепили. Хоча, як ми вважали, пісня створена в мінорній стилістиці, як і належить у цій ситуації”, – заявили представники Kiss FM.

За добу з мережі прибрали всі відео з танцювальним треком.

Люди сильно обурилися в коментарях на ці дії радіостанції:

1 3674

Чому ремікс “Пливе кача” викликав резонанс?

Як відомо, лемківська пісня “Пливе кача” звучала під час Євромайдану. Саме цю композицію “Піккардійська терція” виконала на панахиді за загиблими українцями на Революції Гідності. Зазвучала вона і на похороні Михаїла Жизневсього у Білорусі.

Пісня “Пливе кача” стала неофіційним гімном подій 2013-2014 років. Щороку композицію співають, вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні. Тому ремікс від радіостанції KISS FM сприйняли, як зневагу до загиблих учасників Євромайдану.

unnamed 4