“Померли з різницею у 20 хвилин”: важка недуга практично одночасно забрала життя дуже гарної пари

У місті Одеса практично одночасно від COVID-19 померла чудова подружня пара. Жінка і її чоловік не були вакциновані і досить довго лікувалися вдома. А коли потрапили до медиків, то в лікарні вже не змогли їх врятувати – чоловік із дружиною померли за лічені дні.

29 вересня в Одесі поховали подружню пару – 60-річного Віктора Ф. і 58-річну Віру Ф. Про те, що вони померли від коронавірусу, повідомив глава Іванівської сільської ради в Одеській області Віктор Лобач.

За його словами, подружжя раніше жило в цьому селі, де залишилися їхні друзі та знайомі.

За словами Віктора Лобача, Віктор і Віра не були вакцинованими від коронавірусу. Спочатку вони приблизно тиждень лікувалися вдома і лише потім їх забрали в лікарню. Першою госпіталізували дружину, а чоловіка – через два дні.

“Після цього першою в лікарню забрали Віру, потім Вітю. Вони перебували в різних відділеннях, лікувалися в різних лікарів. Їхній син вірить, що лікарі робили все, щоб врятувати їх. Син купив усі ліки, які просили. Віра пробула в лікарні чотири дні. На третій день їй стало краще, а на четвертий вона померла. У неї було уражено 30% легенів, але хвороба дала ускладнення на серце. Вітя помер через 20 хвилин після Віри”, – розповіла родичка сім’ї.

Подружня пара була дуже яскравою, особливо Віра. На її сторінках у соцмережах залишилося багато фотографій із чоловіком. Вони любили подорожувати, їздили по Україні – побували в Трускавці, на Закарпатті. Іноді виїжджали на пікніки і риболовлю. Разом подружжя прожило близько 40 років.

i 2
на фото загиблі Віра та Віктор

У подружжя залишилися дорослий син і внук. За словами родички, вони дуже любили своїх близьких і приділяли їм багато часу.

Джерело: Obozrevatel.