Пропагандистка Симоньян пригрозила ракетним ударом країні, яка заарештує путіна

Російська пропагандистка Маргарита Симоньян пригрозила ракетним ударом по столиці країни, яка заарештує путіна.

Відповідний допис прокремлівська пропагандистка опублікувала у своєму телеграмі.

“Хотіла б я подивитися на країну, яка за рішенням Гааги заарештує Путіна. Хвилин за вісім. Або скільки там становитиме підлітковий час до її столиці”, – написала вона.

 

Симоньян
Скрин принт телеграм допису

Відповідну заяву Симоньян зробила після того, як сьогодні, 17 березня, Міжнародний кримінальний суд в Гаазі видав ордер на арешт Путіна.

Також на одній з російських пропагандистських телепередач Маргарита Симоньян заявила, що третя світова війна вже почалась. Заявивши, що Україна отримає все необхідне озроєння – окрім ядерного.

“Про початок третьої світової війни турбуватися нема чого: вона вже розпочата. Треба турбуватися про її кінець, куди вона виверне. Цілком очевидно, що вони не зупиняться. Наступного разу безпілотник буде у наших водах. Ми маємо бути до цього готові: будуть підводні човни України, літаки, все, що можливо, крім ядерної зброї. Будуть військовослужбовці: українці закінчуються. Спочатку наймані, а потім і діюча армія. Їх, доки вони нас не знищать, не зупинить нічого, крім одного — неминучої загрози їхньому власному життю”, – заявила кремлівська пропагандистка.

Нагадуємо, Генеральна прокуратура України повідомила про підозру російській пропагандистці Маргариті Симоньян у вчиненні низки злочинів проти України.