Знаки зодіаку: сумісність Рака і Стрільця

Вогняна сила Стрільця і водний Рак — здавалося б, що вони можуть бути спільного? Розбираємося, яка справді сумісність цих знаків і яке майбутнє чекає на пару.

Раки можуть справляти враження спокійної людини, але не варто спокушатися. Емпатичні і чутливі, вони схильні замикатися в собі, не говорити прямо про свої почуття, ходити навколо та довколо замість прямої розмови, що породжує зайві образи та непорозуміння.

Стрільці – рвучкі, привабливі, імпульсивні. Вони досить закохані, схильні ідеалізувати партнера, а потім у ньому розчаровуватись. Досить прямолінійні, на відміну від Рака. Висловлюючи свою думку, Стрілець може випадково поранити останнього.

Сумісність Рака та Стрільця далека від ідеальної, але не можна сказати, що цей союз протилежностей цілком неможливий. Романтичні відносини між ними зустрічаються не рідше, ніж дружні. Однак простим роман точно не буде. Для того щоб союз вийшов міцним, парі доведеться подолати чутливість і уразливість Рака та зайву прямоту та різкість Стрільця, навчитися поважати та берегти почуття один одного.

Сумісність чоловік-Рак та жінка-Стрілець

Повні ентузіазму та енергії жінки-Стрільці та сентиментальні Раки — як складатиметься взаємодія цих знаків у коханні, дружбі та справах? Розглянемо.

Кохання

Харизматична яскрава жінка, що звикла бути в центрі уваги, і власне-Рак, який цінує стабільність – поєднання для любителів лоскотати собі нерви. Їх союз будується на тяжінні протилежностей.

Здавалося б, вони вважають, що інша сторона зовсім не в їхньому смаку. Але, як кажуть, іскра, буря, божевілля все змінює. Цей союз іноді порівнюють із удавом і кроликом, причому в ролі першого виступає, як не дивно, Рак. Але пристрасний емоційний роман зазвичай не триває довго: те, що на початку стосунків здавалося привабливим, при найближчому майбктньому почне дратувати. Спроби Раку підкорити собі Стрільця зазнають краху, а прямолінійність останнього ранить чутливого чоловіка.

Секс

У сфері сексу у цього союзу також може виникнути низка проблем. Розкутість Стрільця може збентежити консервативного раку. Втім, на початку відносин чуттєвість, романтичність та взаємне тяжіння може згладити протиріччя. Надалі їм варто навчитися обговорювати з партнером свої очікування і бажання.

Шлюб

Роман жінки-Стрільця та чоловіка-Рака не так часто закінчується шлюбом. Різниця характерів та сприйняття заважає їм побудувати гармонійний союз. Але якщо обидва партнери готові працювати над собою, обговорювати та вирішувати проблеми, шанси є. Раку не варто контролювати свою дружину і зводити її ревнощами, а Стрільцеві варто бути м’якше.

Дружба

Зазвичай Стрілець здається Раку надто легковажним, а Рак Стрільцю – нудним. Але за наявності спільних інтересів і цілей дружба між ними все ж таки можлива. Стрілець заражатиме Рака своєю енергією та оптимізмом, а Рак підставить плече і надасть моральну підтримку.

Робота

Підходи до роботи та ритми активності у Рака та Стрільця зовсім різні. Один повільніший, ґрунтовніший, схильний витати в хмарах. Другий – швидкий, поверховий, не любить визнавати помилок і схильний домінувати. При цьому обидва знаки відрізняються приголомшливою працездатністю. Незважаючи на різницю в поглядах і підходах, при необхідності вони здатні порозумітися і вигідно використовувати сильні сторони один одного.

Стрільця

Сумісність жінка-Рак та чоловік-Стрілець

Жінка-рак натура глибока і чутлива. Чоловік-Стрілець занадто незалежний і впертий. Який розвиток відносин пророкують їм зірки?

Кохання

Незалежність і харизма — перше, що спадає на думку при згадці чоловіка-Стрільця. Його неможливо прив’язати до себе, а орієнтована на серйозні стосунки жінка Рак спробує це зробити. Подальший розвиток подій залежить від того, як тонко вона підійде до цього питання. Чого може не вистачати Раку, так це емоцій, романтики та розмов до душі від обранця. Це також підточує стосунки.

Секс

Рак буде боятися здатися доступною і спочатку стримуватиме власні бажання і пориви. Стрільцю варто проявити всю свою делікатність і в жодному разі не бути надто наполегливими.

Шлюб

У питаннях шлюбу їхня думка розходиться. Якщо жінка намагатиметься прив’язати себе чоловіка і затягнути під вінець, то чоловік всіма силами уникатиме цього. І навіть досягши свого, Рак може сумніватися: а чи сильні почуття чоловіка. Зайві приводи для занепокоєння дає й любов Стрільця до флірту – чутлива дама може відійти від ревнощів.

Дружба

А ось дружба між цими знаками обіцяє більше приємного. Рак завжди зможе вислухати та підтримати, а Стрілець – розважити. Головне, одному набратися тактовність, а другому стримувати свої емоції.

Робота

У діловому союзі цих знаків Стрілець зазвичай генерує ідеї, ставить завдання, а Рак допомагає їх реалізовувати. Ці відносини можуть бути цілком плідними.

Ідеальне побачення для Рака та Стрільця

Навіть у цієї пари можна знайти щось спільне. Рак оцінить можливість побути на природі, а Стрілець – рух. Підійде прогулянка парком, похід у ліс, поїздка на катері влітку або візит на ковзанку взимку.

Можливо, Вам буде цікаво: Гороскоп справжньої дружби: яка ти подруга з 12 знаків зодіаку?.