13 способів позбутися набряків під очима – вони вас врятують

Дерматологи вважають, що починати користуватися кремом, що зволожує, навколо очей варто з 14 років. Але фахівці відразу заспокоюють: втрачене можна надолужити. Ми зібрали 13 експрес-способів швидкого позбавлення від набряків та темних кіл під очима.

1. Не пийте багато води на ніч – вона точно спровокує набряки.

2. Одна з головних причин набряків та кіл під очима – недосипання. Намагайтеся спати щонайменше вісім годин на добу, у темній кімнаті, і не засинайте під телевізор чи музику.

3. Дуже часто темні кола з’являються через брак вітаміну C. Його недолік можна компенсувати свіжим соком вранці і аскорбінкою – поставте аскорбінку собі на робочий стіл щоб завжди була під руками. (Читайте також, Як правильно вибрати та приймати вітаміни навесні, щоб розцвісти після зими).

4. Багато хто знає, що кубики льоду можуть врятувати вранці, якщо ви прокинулися з темними колами та мішками під очима. Для заморозки візьміть мінеральну воду та настій ромашки, цей засіб допоможе не лише з косметичною метою, але й прокинутися.

5. Що робити, якщо під рукою немає огірка (найвідомішого овоча для компресу?) наріжте сиру картоплю тонкими кружечками і покладіть на очі на 20-25 хвилин – вона «витягне» набряк на себе.

6. Якщо вам не хочеться з якихось причин, накладати овочі під очі, тобі скористайтесь гелевими чи тканинними патчами. Вони накладаються під очі і протягом півгодини позбавляють і кіл, і набряків. Якщо робити процедуру хоча б раз на тиждень, то можна відчути накопичувальний ефект.

7. Вибирайте ті креми, гелі та сироватки для області навколо очей, які продаються зі спеціальним залізним роликом. Він не тільки допомагає рівномірно наносити засіб, а й охолодить шкіру, якщо зберігати його в холодильнику.

Набряків

8. Варто пам’ятати кілька правил використання крему під очі. Щоб він не провокував набряки, наносити його потрібно по орбітальній кісточці, і в жодному разі не на рухливу повіку.

9. Один з найвідоміших і найпростіших способів позбавлення від кіл під очима – це охолоджений, нарізаний тонкими кружальцями огірок.

10. Словом немає часу на б’юті-процедури з ранку? Замініть каву на чай з пакетика, і прикладіть його на кілька хвилин до очей – такий спосіб використовували ще наші бабусі для лікування різних проблем з очима.

11. Якщо нічого з представлених засобів не допомагає, нанесіть під очі консилер і поспішіть на прийом до лікаря: постійні кола під очима та набряки можуть бути наслідком різних хвороб. (Читайте також, Небезпечні помилки при чищенні зубів – ти теж їх робиш).

12. Відмінну дію мають препарати з пептидами, з вмістом гіалуронової кислоти, різні мезококтейлі, які будуть мати і дренажну дію, і судинозміцнюючу, і тонізуючу.

13. Якщо синьова під очима супроводжує людину все життя, то тут краще — замаскувати темні кола препаратами з гіалуроновою кислотою або філерами.