Посадовців однієї з міськрад Львівщини засуджено за хабар у мільйон гривень

Засуджено посадовців однієї з міськрад Львівщини до 9 та 8 років за ґратами, за хабар у мільйон гривень.

Як повідомляють у Офісі Генерального прокурора, було доведено, що міський голова однієї із міськрад Львівщини та двоє його працівників одержали більш як 1 млн грн неправомірної вигоди.

Вони вимагали кошти від директора одного із харківських товариств. Підприємець мав намір збудувати завод на території, яка належала до комунальної власності цієї міської ради.

За гроші засуджені обіцяли прийняти всі необхідні рішення для того, щоб продати йому бажану земельну ділянку через аукціон, вдвічі дешевше ринкової вартості.

Окрім цього, вони запевняли, що зможуть забезпечити зниження інвестиційного зобов’язання на будівництво вдвічі.

Львівський апеляційний суд підтримав позицію прокурорів Львівської обласної прокуратури, залишив без задоволення апеляційні скарги сторони захисту, а вирок суду першої інстанції без змін.

Суд визнав винним ексголову однієї із міськрад Львівщини та двох його підлеглих в одержанні неправомірної вигоди (ч. 5 ст. 368 КК України).

Ексголову засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а його підлеглих – до 8 років з конфіскацією майна.

Також засуджені позбавлені права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки.