Чому насправді потрібно класти мокру газету в холодильник — ви здивуєтеся

Виявляється, ця річ — ідеальне вирішення багатьох проблем вашого холодильника. Мокра газета в холодильнику допоможе вирішити навіть ті проблеми, про існування яких ви не здогадувались.

Холодильник – це останнє місце, в якому ми зберігатимемо свіжу пресу. Але наведені нище 4 серйозні підстави, які доведуть користь мокрої газети і змусять вас змінити свої погляди:

Бореться з неприємними запахами

Якщо у вас немає під рукою інших засобів, завдяки яким можна позбутися неприємного запаху у вашому холодильнику — мокра газета є гарним і дешевим абсорбентом, що вбирає запахи за лічені години (господині, які вдалися до такого способу, стверджують, що процедура займає близько 10 годин). Волога газете вбиває фактично усі неприємні запахи. Спробуйте…

Перед змочуванням газету слід зім’яти, а мочити її водою краще з пульверизатора, щоб контролювати рівень вологості — якщо перестаратися, шматочки паперу прилипатимуть до решіток і розсипатимуться на очах. (Читайте також, Їх роблять усі: 11 помилок, через які їжа в холодильнику псується швидше — а ви так робите?).

Газету

Охолоджує продукти

Виявляється, якщо зберігати фрукти та овочі, загорнутими в мокру газету, вони не тільки швидше охолоджуються, а й довше зберігають свіжість

Слід пам’ятати, що обертати продукти харчування краще в пергаментний папір, тому що від газети на їжі можуть залишатися чорнила, які шкідливі для організму.

Запобігає потьокам при розморожуванні

Під час розморожування різні продукти починають підтікати – вода заливає інші полиці холодильника, проникає у важкодоступні місця, поширює неприємний запах, який складно усунути. (Читайте також, 10 побутових предметів на кухні, які можуть бути тільки у психопатів – перевірте себе).

Щоб запобігти цій катастрофі, можна застелити полиці холодильника старими попередньо змоченими газетами.

Газету

Пам’ятайте: попередження появи неприєямних запахів у холодильнику

Коли відомі можливі причини, то легше усунути їх заздалегідь, ніж боротися із наслідками. Для запобігання неприємних запахів у холодильник поміщають абсорбенти. Абсорбція – це властивість деяких продуктів активно вбирати в себе навколишні запахи і не випускати їх назовні. Абсорбентами можуть бути натуральні продукти та штучно створені пристрої.

Одне з найдоступніших і найнешкідливіших рішень – це використання як натуральний абсорбент шматочків звичайного житнього хліба, або мокро газети. Чорний хліб нарізається шматочками і розкладається на кілька тарілочок. Тарілочки розставляються на полицях усередині холодильної камери.

Газета

Інший популярний натуральний абсорбент – це рисові зерна. Вони теж добре вбирають запахи. Насипані на тарілочку вони успішно справлятимуться зі своїм завданням з очищення повітря.

Абсорбентами є розрізані цибулина, картоплина, яблуко. Вони також ефективно вбирають сторонні запахи. При цьому слід пам’ятати, що іноді їх необхідно замінювати на нові.

Якщо в холодильну камеру покласти ароматні трави та спеції – базилік, куркуму, гвоздику, естрагон, корицю, селеру, чебрець, то теж можна запобігти появі неприємних запахів. Хорошим освіжувачем повітря є апельсинові шкірки та лимона. Можна і лимонний сік у відкритому посуді поставити.

Дуже просто захищати атмосферу в камері за допомогою цукру або солі, насипаних у маленькі тарілочки.