“Він марив небом. Ніколи не забудемо”: захищаючи українське небо загинув льотчик Денис Кирилюк

Захищаючи українське небо від російських окупантів загинув український пілот Денис Кирилюк. У Міністерстві оборони України заявили, що ніколи не забудуть заступника командира ескадрильї.

Про це повідомляють у Міністерстві оборони України, передає “Це моя Україна“.

Трагедія трапилась 28 березня 2023 року. Відомо, що в пілота залишилась сім’я – дружина з маленькою донечкою та новонародженим сином.

“Ми тебе ніколи не забудемо… 80 бойових вильотів, 70 з яких – під час повномасштабного вторгнення. Орден “За мужність” III ступеня отримав у серпні 2022 року”, – зазначають у Міноборони України.

Рідна для пілота 831 бригада тактичної авіації, заступником командира якої він був, написала, що з глибоким сумом та болем у серці повідомляють, що їхня авіаційна родина втратила побратима.

“Співчуття рідним Дениса! Вічна шана та пам’ять Герою! Навіки в строю 831 бригади тактичної авіації! Льотчики не вмирають, вони залишаються навіки в небі!” – йдеться в дописі.

Про Дениса Кирилюка

Майор Денис Кирилюк родом з Миргородщини, що у Полтавській області. У 2011 році закінчив Харківський національний університет Повітряних сил ЗСУ. Літаки любив з дитинства. Також обожнював рибалку та постійно хизувався своїми уловами перед рідним та близьким. За героїчні вчинки та зразкове виконання військового обов’язку має відзнаку президента “За участь в АТО”. Від Міноборони України за заслуги отримав вогнепальну зброю. Менш ніж місяць тому в Героя народився син. Без батька також залишилась маленька донечка. 

Дякуємо Герою, що захищав українське небо.