Сни цих 3 знаків Зодіаку найчастіше збуваються – перевірте, раптом ви серед них

Здатність бачити пророчі сни є у всіх людей. Однак, зазвичай з цим стикаються Раки, Скорпіони та Риби.

Процесом сновидіння керують кілька планет. Місяць контролює процес засинання, а сам сон складається з двох фаз: аналіз свідомих дій або тих речей та подій, що сталися вдень. Наприклад, у першій половині дня проскочила якась інформація, на яку ми навіть не звернули уваги, а мозок уночі починає згадувати про це та аналізувати. Так «працює» Меркурій! Третя планета – це Нептун. Якщо ж Меркурій відповідає за аналіз, то Нептун за підсвідому діяльність. (Читайте також, Лікар пояснив причини сильної пітливості вночі).

сни

Сни – це унікальна можливість почути свідомість та підсвідомість. Мільйони людей задаються питанням: як отримати відповідь на те чи інше питання, отож уві сні ми і отримуємо цю інформацію. Але є дві проблеми. Сни швидко забуваються, бо ми прокидаємося і кудись одразу ж біжимо. І друга — люди не знають, як правильно зрозуміти та трактувати свої сновидіння. А хтось взагалі забуває, що йому снилося ще до того, як він прокинувся.

Якщо людина не напружена, але перебуває в якихось переживаннях, як правило, їй сняться яскраві сни. Коли людина надмірно зациклена на проблемах — вона снів не бачить. Якщо у вас серйозний стрес, депресія, якщо ваш Місяць напружений (проблеми із засинанням, проживаєте негативні емоції) – ви точно не побачите сни, тому що ваше тіло не може розслабитися і мозок працює в напрузі.

Сни

Перейдемо до головного питання: люди яких знаків Зодіаку найчастіше бачать пророчі сни?

Астрологи стверджують: такі сни практично завжди сняться знаками водної стихії. Чому? Тому що вода – це те, з чого виникло і без чого неможливе життя на Землі. І це та стихія, яка зберігає у собі величезні обсяги інформації. Знаки Зодіаку, керовані водною стихією – Рак, Скорпіон та Риби – багато в чому відображають її суть.

Вони краще за інших мають гарну інтуїцію і пам’ять. Вони зазвичай проявлені здібності приймати людей та інформацію близько до серцю. Вони вміють глибоко відчувати та зливатися з емоціями інших людей, а також проживати чужу ситуацію як свою власну.