“Вєрка – ППО”: Сердючка розповіла про туфлю, яка з неї злетіла у фіналі “Євробачення”

Зірка шоу-бізнесу Вєрка Сердючка після незабутнього виступу у фіналі “Євробачення-2023” продовжила свій європейський тур.

19 травня Сердючка відіграла концерт в рамках туру у столиці Естонії, місті Талліні. Там Вєрка не лише виконувала свої легендарні композиції, а й активно спілкувалася з залою.

Так, вона вперше прокоментувала інцидент, який з нею стався під час виступу у фіналі “Євробачення-2023”, коли з неї злетіла туфля і полетіла в залу:

“Мало того, що я з України, так я ще й з “Євробачення”. Зараз мене всі дражнять “Вєрка ППО”. Так запустила до зали капці. Друзі, з капцями все гаразд”, – пожартувала Сердючка.

Також Сердючка чесно зізналася, що у прямому ефірі грандфіналу “Євробачення” дуже хотіла замість Lasha Tumbai заспівати “Russia, goodbye”, втім організатори конкурсу  заборонили їй це зробити:

“Чесно, я дуже хотіла заспівати у цьому маленькому шматочку, де я бігла як собака відв’язана, я думала, що я до біса зіб’ю ту дівчинку з прапором Великої Британії. Летіла! Мені не дозволили сказати те, що я хочу, але на своєму сольному концерті я співатиму те, що я забажаю – Russia, goodbye”, – сказала Сердючка та заспівала свій хіт з “Євробачення”.

Відео де з Вєрки злітає туфля:

Також зі сцени артистка скандувала: “Геть з України москаль некрасівий”.

Читайте також: У Росії істерика через виступ Вєрки Сердючки на Євробаченні-2023