Оцінила своїх дітей у 100-500 грн: жінка здавала неповнолітню дочку і сина “в оренду” для “сексуальних розваг”

Слідчі Національної поліції скерували до суду обвинувальний акт щодо мешканки Київщини, яка за гроші передавала своїх дітей – 13-річну дочку та 11-річного сина для зйомок відеороликів порнографічного характеру.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції, передає “Це моя Україна“.

Жінка погодилася на пропозицію знайомого передавати йому своїх дітей – 13-річну дочку та 11-річного сина – для сексуальних розваг та виготовлення порнографічних матеріалів за винагороду від 100 до 500 гривень.

Фігурантка систематично передавала дітей співучаснику злочину для відвідування лазні, де вчинялися розпусні дії відносно її дітей за участі інших повнолітніх осіб.

Більше того – жінка також брала участь у сексуальному насильстві над дітьми.

Горе-матері загрожує 15 років тюрми

Під час обшуків у місцях, де вчинялися сексуальні дії проти дітей, а також вдома у фігурантів правоохоронці вилучили мобільну та комп’ютерну техніку, носії інформації з фото- та відеоматеріалами порнографічного характеру, виготовленими за участю неповнолітніх, а також інші речові докази.

Після проведення ряду експертиз та необхідних слідчих дій на підставі зібраних доказів до суду скеровано обвинувальний акт стосовно матері про вчинення нею злочинів, передбачених ч. 3 ст. 149 (Передача людини з метою сексуальної експлуатації, вчинена батьками щодо малолітніх осіб з використанням уразливого стану) та ч. 2. ст. 156 (Розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України.

Обвинувачуваній загрожує до п’ятнадцяти років ув’язнення. Її співучаснику також повідомили про підозру за цими ж статтями. Розслідування кримінального провадження щодо нього ще триває.