Що до вас іде гарного влітку 2023 року – прогноз по ТАРО для всіх Знаків Зодіаку

Астролог та таролог Юлія Ліфанова розповідає, які подарунки готує Фортуна всім нам протягом червня, липня та серпня! Це літо ми точно запам’ятаємо надовго!

Літо 2023 року однозначно буде для багатьох доленосним, адже 16 липня змінюється Кармічні вузли, які переходять із знаків Тельця та Скорпіона на вісь стосунків — до Овна та Терезів.

Це означає, що з літа починається дворічне опрацювання стосунків у парі, але тригером будуть події літа 2023 року. Венера — планета кохання — заходить на знак щастя та радості Лева, в якому перебуватиме з червня до жовтня. Це феноменально довго, а ще це означає, що всі ми будемо зайняті пошуком відповіді на запитання: у чому моя краса, у чому джерело моїх задоволень, скільки мені потрібно грошей для щастя і якою справою хочу займатися для того, щоб стати тим, ким я був задуманий Всесвітом. Пропоную подивитися на картах Таро енергетику для кожного знака зодіаку — читайте не лише для свого сонячного знака, а й для Асцендента та Місяця.

Таро

Читайте також, Розклад по Таро на Травень 2023 персонально для кожного зодіакового знака — знайдіть свою карту

Овен

Вам випала карта Королева Жезлів – придворний аркан Таро, який відноситься до стихії вогню – адже це ваша стихія! Значить, влітку ви буквально відчуєте імпульс до дії, завоювань і загалом у вас усередині буде дуже багато творчої енергії! Наприклад, ви можете наважитися розпочати свою справу, адже Королева Жезлів відповідає за підприємливість та сміливість відкривати бізнес чи виступати публічно!

Також ви можете відчути потребу зайнятися спортом, «прокачати» своє тіло і зробити його сексуальнішим, а стиль стане впевненішим! Швидше за все влітку у вас буде дуже творчий стан, який зробить вас впевненішим у собі — а це найцінніше, бо дасть необмежену віру в себе. Для чоловіків-Овнів королева Жезлов може символізувати пристрасні стосунки з кимось із вогненних знаків – Овен, Стрілець чи Лев.

Телець

Вам випала карта Колесниця – це старший аркан Таро, який символізує прогрес та поступ уперед. У простішому випадку ця карта означає поїздку, подорож, яка на вас дуже сильно вплине! Взагалі Колісниця може принести раптово набуту владу і контроль над своїм життям, ніби ви відчуєте влітку поводи в руках — це ні з чим не порівнянне відчуття, коли те, про що ви мрієте і що уявляєте буквально втілюється в житті.

Для тих, хто планує переїзд, картка принесе вдало вирішене питання, пов’язане з цим. Якщо ви хочете купити машину – влітку у вас вдасться зробити справді гарне придбання. Для відносин це карта просування, коли ваш роман вийде новий рівень.

Таро

Близнюки

Вам випала карта Король Кубків – це придворний аркан Таро, який символізує емоційно-зрілого чоловіка. По-перше влітку ви можете закохатися в людину, яка вразить вас своєю духовністю, чуйністю та мудрістю у сприйнятті емоцій. Він може бути за фахом лікар, поет, психолог, творча особистість чи духовний наставник. У вас зав’яжеться не просто закоханість – це буде чуттєвий танець двох душ, коли ви відчуєте і дізнаєтесь про всі спектри своїх емоцій, про які навіть могли не знати.

Для чоловіків ця карта обіцяє емоційне дорослішання, начебто ви станете серйознішим завдяки новим почуттям.

Рак

Вам випала карта Зірка – це Старший аркан Таро, який символізує реалізацію ваших фантазій та якихось глибоких духовних мрій. На карті оголена дівчина сидить біля води і розливає глеки в землю, що символізує глибокий розбір того, чого ви хочете і чого ви готові реально втілитись у життя. Влітку 2023 року здійсниться ваша давня мрія, яка вам взагалі могла здаватися нездійсненною. Наприклад, ви можете поїхати в якусь неймовірну подорож або поспілкуєтеся з відомою людиною, яка буквально переверне ваше життя.

Для чоловіків карта Зірка може принести жінку мрії у ваше життя, про яку ви навіть не сміли мріяти. Вона може бути представницею іншої культури або ви познайомитеся з нею онлайн.

Лев

Вам випав молодший придворний аркан Паж мечів, який символізує нові знання, листування та велику кількість контактів. По-перше, ви можете навіть раптово для себе взяти нове навчання, стати учнем, отримати якусь корисну в інтелектуальному плані навичку. Можливо, вам подарують сертифікат на навчання, якийсь важливий майстер-клас або ви самі сходите на курс, який принесе вам щось корисне для професії. Якщо ви шукаєте собі помічника, найманого працівника або стажера, то ви зможете знайти добре і молодого професіонала.

Також ви можете все літо дуже багато спілкуватися – по телефону, на зустрічах та поїздках. По пажу Меч часто відбуваються покупки гаджетом, техніки – у вас може з’явиться новий телефон, навушники, годинник або ноутбук.

Діва

Вам випав молодший придворний аркан Паж жезлів, який символізує початок пристрасті або започаткування якогось проекту, ініційованого вами. Для відносин ця карта обіцяє чуттєві задоволення, тяжіння та симпатію, засновані на сексуальному потягу. У таких відносинах немає недомовленості – швидше за все ваш партнер буде відкритий, по-дитячому безпосередній і чесний, що приносить максимальний комфорт і радість. Готуйтесь до динаміки відчуттів!

Також Паж жезлів у роботі обіцяє творчий прорив, ви нарешті дозволите собі почати вести блог, сторінку в соціальних мережах або просто розповідати на весь світ про свої захоплення.

Терези

Вам випав молодший аркан Четвірка жезлів, що символізує новосілля, придбання нерухомості чи вдалий продаж житла. У будь-якому випадку влітку у вас буде якесь свято, пов’язане із здобуттям затишку та тепла у родинному колі. На карті зображено застілля, на тлі якого двоє людей радісно махають букетами квітів. Веселощі відбуваються під «куполом» з арки, яка символізує стабільність енергії — влітку вам буде дуже добре, душевно та весело!

Ймовірно, що ви поїдете на весілля, народження дитини чи новосілля, або буде дуже важлива подія у когось із ваших найближчих або у вас. Наприклад, заручини сестри, купівля землі для будівництва будинку, поїздка до родичів на честь свята.

Скорпіон

Вам випав молодший аркан Десятка Кубків, який символізує приголомшливий стан душі – гармонію, єднання з близькими, відчуття, що нарешті в житті настала веселка. Часто карта символізує якусь радісну подію в сім’ї — переїзд у новий будинок, набуття «свого» клану, загалом наповненість від сімейного життя. Сюди може ставитися вагітність, народження малюка, якесь розширення саме у сфері вашого шлюбу.

Найпозитивніша подія — весілля, але окрім нього (якщо ви не у відносинах), можлива поїздка в якесь духовно багате місце або просто на мальовничий курорт, де буде спа, масажі та величезне розслаблення для душі, очей та тіла. Скорпіони, на вас чекає дуже гарне літо!

Стрільці

Вам випав молодший аркан Двійка Кубків, який у прямому розумінні означає початок стосунків, закоханість, метелики в животі та відчуття, що ви нарешті знайшли свою половинку. Літо 2023 однозачно принесе вам новий роман, зустріч двох сердець, єднання з якоюсь людиною, в якій ви почуватиметеся дуже щасливою.

Для бізнес-запитів це карта вдалого партнерства — ви знайдете людину, яка також дивитися на проект, як і ви. Можливо, ви дуже надихнетесь від спілкування з ним і ваш творчий союз дозволить «просунути» проект вперед.

Козеріг

Вам випав придворний аркан Лицар Кубків, який символізує появу романтичного шанувальника: на вас чекають гарні поїздки, квіти, ресторани та визнання під місяцем. Ця карта завжди символізує цукерково-букетний період, коли чоловік максимально піклується, щоб сподобається своїй обраниці.

Влітку ви можете не просто закохатися, а відчути, як приємно, коли закохані у тебе! Чекайте на романтичні листування, красиві жести – все це дуже характерно для Лицаря чаш, який обожнює флірт, спокуси і чуттєвий секс.

Водолій

Вам випав придворний аркан Король Жезлів, який символізує напористого та яскравого чоловіка, який з’явиться у вас. За гороскопом може бути Лев, Стрілець чи Овен, а рід його занять — підприємництво, шоу-бізнес, виступи/коучинг. Швидше за все він буде рішуче налаштований на вас і роман стрімко розвиватиметься!

Що стосується вас, то Король Жезлів може позначати здобуття вами впевненості в собі: саме влітку ви можете почати свою справу, можливо зважитеся завести Youtube-канал, активніше проявлятимете себе в суспільстві. Можна точно сказати – за літо 2023 ви станете впевненішим у собі!

Риби

Вам випав молодший аркан П’ятірка Жезлов, який символізує дух спортивного суперництва, імпульсивну роботу в команді та вміння залишати свої межі. Влітку 2023 ви можете піти на активний спорт (бокс, плавання, вейк-серфінг), який зробить вас сильнішим та впевненішим у собі! Також ви можете потрапити на якийсь марафон, який прокачає вашу динамічність — ви просто відчуєте більше енергії для реалізації свого потенціалу завдяки групі людей, якимось активностям.

Цього літа ви навчитеся твердо і впевнено відстоювати себе — начебто у вас з’явиться більше вогню для аргументованих суперечок та досягнень. У цілому нині це карта прогресу у реалізації колективі через вміння грамотно вести конфлікт.