16-річна дівчина народила третю дитину прямо у швидкій: закарпатські медики розповіли деталі

На Закарпатті 16-річна дівчина народила у машині швидкої свою третю дитину. Лікарі наголошують, що ці пологи у неповнолітньої були дуже складними.

Про це повідомили  у “Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги” ЗОР, передає “Це моя Україна“.

Як розповідають місцеві медики, 31 травня об 11:30 вони отримали сповіщення про те, що в 16-річної дівчини з села Кам’янське Берегівського району починаються пологи. Вона народжувала вже третю дитину. Все це ускладнювалось тим, що у неї почалась кровотеча. На місце одразу вирушили медики, щоб допомогти породіллі. 

“Не минуло і 10 хвилин, як медики були біля породіллі. У неї це вже треті пологи. Молода жінка каже, що на обліку у гінеколога або сімейного лікаря не була і дитина народжується завчасно (триває 32-34 тиждень вагітності)”, – розповідають медики.

Після огляду лікарі вирішили одразу госпіталізувати вагітну через ризики, проте дорогою до лікарні у неї почалися пологи.

“Медичне авто зупиняється і бригада готується до пологів. Ситуація ускладнена: стрімкі пологи, сідничне передлежання дитини та тендітна породілля. Але дякуючи досвіду та професіоналізму медиків все проходить благополучно і народжується дівчинка. Однак, немовля не кричить і не дихає. Медики “екстренки” проводять реанімаційні заходи і за 2-3 хвилина дитинка голосно кричить і починає дихати”, – зазначають медики.

Породіллю та немовля госпіталізували, їхньому життю нічого не загрожує.