Суд змінив запобіжний захід для судді Князєва, який взяв хабар у 3 млн. доларів

Суд змінив запобіжний захід ексголові Верховного суду Всеволоду Князєву. Розмір застави зменшили аж на 32 мільйони гривень.

Всеволода Князєва затримали 15 квітня під час отримання хабаря у розмірі майже 3 мільйони доларів. Під виглядом адвокатських послуг та юридичного супроводу, учасники угруповання на чолі з колишнім главою Верховного Суду домовлялися із суддями про ухвалення рішень в інтересах їхніх “клієнтів”.

Адвокати Князєва подали апеляцію до суду з проханням змінити запобіжний захід на домашній арешт. Сторона захисту аргументувала це тим, що буцімто колишнього суддю не треба тримати під вартою. Окрім того, адвокати підкреслювали, що сума застави є “надмірною та неузгодженою із майновим станом“.

Суд розглянув апеляцію та змінив запобіжний захід колишньому голові Верховного суду Всеволоду Князєву. Згідно з новим рішенням, розмір застави зменшили до 75 мільйонів гривень замість 107, як ухвалив суд раніше. Проте частину клопотання щодо домашнього арешту відкинули – Князєв залишиться під вартою до 14 липня.

Додамо, раніше суддя Князєв здивував поясненнями щодо хабаря: “Гроші не його, а двері були відчинені”