Під час евакуації людей з Херсона росіяни обстрілюють місто з артилерії: 2 поліцейських поранено

Співробітники ДСНС і Нацполіції проводять евакуацію людей з Херсона, через підрив російськими окупантами Каховської ГЕС.

Як повідомляють у МВС України, під час здійснення евакуаційних заходів з міста росіяни продовжують обстрілювати Херсон з артилерії. Поранено двох поліцейських.

Як повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, завдання ДСНС та поліції зараз – максимально евакуювати людей, врятувати від наслідків чергового теракту імперії зла. Близько 80 населених пунктів у зоні потенційного затоплення. Більшість з них – тимчасово окуповані ворогом.

Вода прибуває. Ситуація ускладнюються тим, що деякі дороги розмиває. Це унеможливлює проїзд до окремих населених пунктів. Евакуаційні групи шукають інші шляхи.

Також Клименко зазначив, що станом на 10:00 евакуйовано вже 742 особи. “Працюємо. Допомагаємо громадянам на звільненій правобережній частині Херсонщини. Переживаємо за наших людей, які залишилися на тимчасово окупованій лівобережній частині регіону, бо для російських терористів життя не має жодної цінності“, – наголосив чиновник.